Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi. Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır? Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi Linki. Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum. Hayat Eve Sığar Kayıt Silme. Covid-19 virüsü’nün bu kadar ilerlediği günümüzde insanlar artık evlerinden çıkmıyor. Maske ve eldiven takıyorlar. Böyle bir dönemde T.C Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Hayat Eve Sığar uygulaması aslına bakarsanız çok işe yarıyor. İsterseniz şimdi sizin sorduğunuz soruları cevaplayalım.

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?
Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yapmanız gerekenler aslında çok basit. Android veya İPhone bir cihazda artık ne kullanıyorsanız. Hayat Eve Sığar isimli mobil uygulamayı mobil market içerisinde aratarak indirebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken size sorulan bilgileri doldurmaktır. Telefon ayarlarından konum ayarlarınızı açıp Hayat Eve Sığar uygulamasını yetkilendirirseniz. Kayıt olma işleminden sonra harita kısmından bulunduğunuz bölgede ne kadar Covid-19 hastasını bulunduğuna göre sizin tehlikeli bir bölgede olup olmadığınızı gösteriyor.

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi Linki

Hayat Eve Sığar uygulamasını’nın herhangi bir indirme linki bulunmuyor. Yapmanız gereken kullandığınız mobil cihazın mobil uygulama marketinden indirmektir.

Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum

Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum
Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum

Kayıt olamama durumunda bazı şeyler ters gitmiş olabilir. Size vereceğim tavsiyeler ile bu sorunu belki düzeltebilirsiniz. Uygulamayı silip, telefonu kapatın. Sonrasında telefonu geri açıp uygulamayı tekrardan yükleyiniz. Bu hem önbellek probleminizi düzeltir hem uygulama inerken hatalı dosya ile indiyse onu düzeltir ve ek olarak telefonunuzda bulunan sistem belleğinizi temizler. 

Hayat Eve Sığar Kayıt Silme

Bu işlem aslında inanılmaz basittir. İlk olarak uygulamayı mobil cihazınızda çalıştırınız. Sonrasında uygulama içerisinde altta bulunan Hesap kısmına tıklayınız. Ardından o sayfada karşınıza çıkan Hesabımı Sil (X) tuşuna basarak hesabınızı silebilirsiniz.

26
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. AKYNYAZ dedi ki:

    Yanlışlıkla hayat eve sığar hesabımı sildim nasıl geri alabilirim