Hayat Eve Sığar Kayıt Olma

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma. Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi. Hayat Eve Sığar Uygulaması Hes Kodu Alma. Hayat Eve Sığar Uygulaması Nasıl İndirilir? Hayat Eve Sığar Uygulaması Nedir? Sağlık bakanlığı tarafından geliştiren Hayat Eve Sığar uygulaması Covid-19 virüsü döneminde çok büyük bir önem taşıyor. İsterseniz bu uygulamayı derinlemesine inceleyelim.

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi

Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi
Hayat Eve Sığar Kayıt Olma İşlemi

Hayat Eve Sığar uygulamasını indirdikten sonra ki işlem çok basit e-devlet şifreniz var ise e-devlet şifreniz ile girebiliyor olmanız lazım. Bunun dışında gmail hesabınız ile değiriş yapılabiliyor. Ek olarak diğer seçenekler uygulamayı indirdikten sonra zaten karşınıza çıkar.

Hayat Eve Sığar Uygulaması Hes Kodu Alma

HES kodu almanız için E-Devlet şifreniz olmalı. Bu işlemi ancak E-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasının böyle bir fonksiyonu bulunmamaktadır. HES kodunuzu E-Devlet üzerinden alarak örnek olarak İstanbul kart sitesine girerek HES kodunuzu bağlayabilirsiniz. 

Hayat Eve Sığar Uygulaması Nasıl İndirilir?

Hayat Eve Sığar uygulamasını Android için Google Play Store uygulama marketi aracılığı ile indirebilirsiniz. İOS işletim sistemi için ise App Store uygulama marketi aracılığı ile Hayat Eve Sığar uygulamasını mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar Uygulaması Nasıl İndirilir?
Hayat Eve Sığar Uygulaması Nasıl İndirilir?

Hayat Eve Sığar Uygulaması Nedir?

Hayat Eve Sığar uygulaması sağlık bakanlığı tarafından Covid-19 virüsü hakkında insanlar bilgi sahibi olsun diye geliştirilmiş bir uygulamadır. Hayat Eve Sığar uygulamasına konum erişimi verirseniz. Çevrenizde Covid-19 ne kadar yayılmış bunu öğrenirsiniz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.