Hazreti Coin (HZY) Yasuo Token Kaç TL? Yorumları

 Hazreti Coin (HZY) Yasuo Token Kaç TL? Yorumları
Okunuyor Hazreti Coin (HZY) Yasuo Token Kaç TL? Yorumları

Hazreti Coin (HZY) Yasuo Token Kaç TL? ve hakkında yapılan yorumları buradan canlı şekilde okuyabilirsiniz. Ünlü Twitch yayıncısı tarafından çıkartılan bu yeni nesil kripto para birimi hakkındaki güncel yorumları ve fiyatıyla ilgili bilgilere ulaşacaksınız. Son zamanlarda kripto para piyasasındaki hareketlilik oldukça artmayı başladı. Elon Musk tarafından başlatılan ünlülerin coin piyasasına yön vermesinin ardından ülkemizde önce Sedat Peker Coin ardından da Hazreti Yasuo Coin isimli (HZY) tokeni ortaya çıktı. Her ne kadar basit gibi görülse de bir günde 42 kat artması yatırımcıların ve parasını katlamak isteyenlerin ilgisini çekmeyi başardı.

Hazreti Coin (HZY) Kaç TL? ve Yorumları

Hazreti Coin (HZY) Kaç TL? ve Yorumları aşağıdan yapılmaktadır, herhangi bir yatırım tavsiyesi veya önerisinde bulunulmuyor. Tek amaç bu HZ Yasuo Token sahiplerinin kendi aralarında konuştukları muhabbetleri içermektedir. Türkiye’deki SMA hastalarına ve çeşitli insani yardım kuruluşlarına alış ve satışlardan %3 Transaction Fee havuzuyla kaynak oluşturularak holders adına bağış yapılmak amacıyla kurulmuştur. açıklamasıyla resmi İnternet siteleri üzerinden bir de mesaj bırakmışlar. Bugüne kadar yapılmış bağışların dekontlarına telegram hesabından veya @hazreticoin Instagram hesabında öne çıkarılanlardan ulaşabilirsiniz. Hazreti Yasuo Kripto Parası ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Hazreti Coin (HZY) Kaç TL? ve Yorumları
Hazreti Coin (HZY) Kaç TL? ve Yorumları

Aynı zamanda sizler için oluşturduğumuz Hazreti Coin (HZY) Yasuo Token Kaç TL? Canlı içeriğine de göz atarak kripto paranın değerini takip edebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Detayları güncel bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Hazreti Yasuo Kimdir?

“Hazreti Yasuo” kullanıcı adı ile tanınmış olan Mustafa Yavuz, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Mustafa Yavuz oyun oynamayı çok sevmektedir. Hayranları onun için “Twitch’in delisi” demiştir ve oyunları ne kadar çok sevdiğini böylece mizah seviyesi altında belirtmişlerdir. Hz Yasuo, YouTube’da iyi bir kitleye ulaştıktan sonra Twitch platformunda yayınlar yaparak serüvenini sürdürmeye çalışmıştır. Yayınlarda Leaguge of Legends, Outlast, CS:GO, ve Resident Evil gibi oyunlar oynamaktadır. Yayıncılık yapmayı hayatının bir parçası olarak gören Yasuo, yayın arzusu için eğitim görmüş olduğu “Gelişim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü”nde öğrenim görmeyi bırakmıştır. Hazreti Yasuo, oyunlarındaki başarısının yanı sıra eğlenceli ve ilginç olarak adlandırılan hareketleri ile şöhret kazanmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL