HBO Max Türkiye Kaç TL? (Ne Kadar, Kaç Para?) 2021

 HBO Max Türkiye Kaç TL? (Ne Kadar, Kaç Para?) 2021
Okunuyor HBO Max Türkiye Kaç TL? (Ne Kadar, Kaç Para?) 2021

HBO Max Kaç TL?, ne kadar ve kaç para? sorularının çok fazla sorulmasının sebebi, dünyaca ünlü platformun yakın bir zamanda ülkemizde de hizmete başlayacağı dedikodularından kaynaklanıyor. Avrupa da ki bir çok ülkede hizmet gösterecek olan HBO Max yakın bir zamanda Türkiye içinde geleceği düşünülüyor. Ülkemizde Netflix gibi platformların oldukça fazla kullanılması buna benzer platformların da ülkemize yatırım yapmasını sağlamaktadır. Fakat ekonomik durumdan dolayı HBO Max gibi bir büyük platformun hizmete başlaması ve onun popüler olması çok kolay değil. Çünkü aylık veya yıllık ücretlerinin Türkiye standartlarına çekilmesi gerekiyor. Aksi taktirde ülkemizden çok fazla kullanıcı çekemeyeceğini kendileri de biliyorlar. Bu haberlerin ardından insanlar HBO Max Kaç TL Fiyatında Olacak? gibi soruları oldukça fazla sormaya başladılar.

HBO Max Türkiye Kaç TL? (Kaç Para?)

HBO Max Türkiye bu yıl çıkmayacak olsa da 2022 yılında hizmete başlanacağı düşünülmektedir. Değişen kur farkları ve planlanan yatırımın ne yönde olacağı henüz daha kesinleştirilmedi. Bu sebeple HBO Max ülkemizde kaç paraya yani kaç TL? fiyatına satılacağı tam olarak kestirilemiyor. Yine de şuanda satışa başlasaydı ve Avrupa ülkeleriyle aynı parayı verecek olsaydık ne kadar ödememiz gerekirdi sorusunu cevaplayabiliriz.

HBO Max Avrupa da ve Amerika da 9 Euro veya 10 Dolar gibi ücretlendirmelerle satılmaktadır. Bu durumu aynı şekliyle ülkemize uyguladığımız zaman Türkiye de 85 – 95 TL arası bir fiyatlandırma yapmaktadır. Fakat dediğimiz gibi diğer platformların da uyguladığı gibi ülkemize özel bir fiyatlandırma yapılacağı düşünülüyor. HBO Max Türkiye 2022 Yılında Aylık ortalama 30 – 50 TL aralığında abonelik satılacağı yönünde ciddi iddialar bulunmaktadır.

HBO Max Türkiye Kaç TL? (Kaç Para?)
HBO Max Türkiye Kaç TL? (Kaç Para?)

HBO Max Hizmet Vereceği Ülkeler:

Anguilla, Arjantin, Aruba, Bahamalar, Barbados, Barbuda, Belize, Bolivya, Brezilya, Britanya Virjin Adaları, Cayman Adaları, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Curacao, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Grenada, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Jamaika, Meksika, Montserrat, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Saint Kitts ve Nevis, Saint Lucia, St. Vincent ve Grenadinler, Surinam, Trinidad & Tobago, Türkiye (Turks) ve Caicos, Amerika Birleşik Devletleri (Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Adaları, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları) ve Uruguay.

HBO Max Nedir?

HBO Max, AT&T’nin sahibi olduğu WarnerMedia tarafından hizmete sununlan abonelik tabanlı video hizmetidir. Servis ilk olarak 18 Ekim 2018 yılında duyurulmuş, 27 Mayıs 2020 tarihinde hizmete başlamıştır.

HBO Max, HBO premium TV hizmetini temel alarak oluşturulmuş ve WarnerMedia’nın sahip olduğu dizi ve film kütüphane içeriğine de yer vermektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın