Help Steps Hesap Silme Nasıl Yapılır? (Linki) 2022

 Help Steps Hesap Silme Nasıl Yapılır? (Linki) 2022
Okunuyor Help Steps Hesap Silme Nasıl Yapılır? (Linki) 2022

Help Steps Hesap Silme işlemini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, 2022 yılı için paylaştığımız linki kullanarak hesaplarınızı hemen kapatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verdiğimiz linke tıklayarak daha sonrasında hesabınızı anlattığımız adımları uygulayarak hızlı bir şekilde kapatmak.

Help Steps Hesap Silme işlemini yapmak isteyenler verdiğimiz linki kullanarak hesaplarını anında kalıcı olarak kapatabilirler. 2022 yılında nasıl yapılır? sorularının cevaplarını merak edenler için rehber hazırlamaya devam ediyoruz. Son zamanlarda orman yangınlarının ardından yardım yapılacağı açıklanan uygulamaya ilgi çok yoğun oldu. Mobil uygulamaları iyi şekilde değerlendiren ve kullanan devlet kurumları Help Steps uygulamasının da bu sayede reklamını yapmış oldular. Hem buna destek olmak isteyenler hem de uygulamanın diğer özelliklerini kullanmak isteyenlerde cihazlarına yüklediler. Fakat kısa süre sonra Help Steps uygulamasını kullanmak istemediklerini anlayanlar oluşturdukları hesaplarını silmek istediklerini söylediler. Fakat uygulama içerisinde hesap kapatma ilgili ilgili bir özelliğin olmaması nasıl Help Steps hesap silinir? sorusunun çok fazla sorulmasını sağladı.

Help Steps Hesap Silme Linki

Help Steps Hesap Silme için aşağıda anlattığımız adımları takip etmeniz gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında oluşturduğunuz hesabınız tamamen kapatılacaktır. Kayıt olurken kullandığınız telefon numarası veya mail adresiyle bir süre sonra tekrar kayıt olma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer anlattığımız yöntem veya verdiğimiz hesap silme linki çalışmıyorsa bize bildirin. Gelecek güncellemelerle Help Steps uygulamasında hesap kapatma işlemlerinde değişiklikler yapılacağı söylenmişti. Güncelleme sonrası bu teknikler işe yaramazsa sizlere yeniden anlattığımız şekilde hesaplarınızı silebileceksiniz.

Help Steps Hesap Silme Linki
Help Steps Hesap Silme Linki

Helpsteps uygulaması, giderek hareketsizleşen hayatımızı daha hareketli ve daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlayan, ve kurguladığı alt yapısıyla da kullanıcıları bu amaçta motive eden bir sağlık ve sağduyu uygulamasıdır.

Dünya sağlık örgütü verilerine göre sağlıklı bir bireyin günlük atması gereken adım sayısı ortalama 8000-10000 arasındadır. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, teknolojinin artmasıyla bu sayı gün geçtikçe azalmaktadır.

HelpSteps uygulaması size günlük attığınız adımlarınızı kazanca çevirme ve bu kazanç ile sosyal sorumluluk projelerine bağış yapabilme imkanı sunar.
Uygulama, telefonunuzun HealthKit anlık olarak atılan adımları görüntüler. Tek yapmanız gereken bu adımları gün bitmeden HELPSTEPS yani HS’ye çevirmektir! Biriktireceğiniz bu HS’ler ile sağduyu sayfasında yer alan ihtiyaç sahibi çocuklarımıza, insanlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına adım bağışı yapabileceksiniz.

Bu motivasyon ile daha fazla yürüyecek, daha iyi hissedecek ve ihtiyaç sahiplerine umut ışığı olabileceksiniz.

Unutmayın! Tek yapmanız gereken sağlığınız için yürümek ve gün bitmeden adımlarınızı HS’ye dönüştürmek!

Ne kadar çok insan yürürse o kadar çok insan hayallerine kavuşacak ve birlikten kuvvet doğacak.
Uygulama kullanımı sırasında programın açık olması gerekli değildir. Sedece yürüyüş esnasında telefonunuzun yanınızda olması yeterlidir. Bu sebeple uygulama kullanıcı dostudur.

Arkadaşlarım sayfasından ekli olan arkadaşlarınızın günlük adımlarını görebilirsiniz.

Profil sayfasında günlük ve aylık olarak adım analizlerinizi görebilirsiniz.

Cüzdanım sayfasında çevrilen ve bağışlanan adım sayılarını görebilir, günün en çok adım atanları listesini görüntüleyebilirsiniz.

Haydi, HelpSteps ile adımlarını iyiliğe çevir!

Not : Uygulamanın sağlıklı çalışabilmesi için arka planda çalış özelliğinin aktif olması ve pil tasarruf modunun kapalı olması gerekmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın