e
sv

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444

824 Okunma — 17 Ekim 2021 20:46
Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (444) arayanlar için bulunduğunuz şehre hizmet sunan 7/24 telefon numarasına hemen ulaşabilirsiniz. Bu sayede şikayet, istek veya sorularınıza canlı bir destek bulma imkanınız olacaktır. Herhangi bir müşteri hizmetleri gibi Hepsiburada müşteri hizmetleri de kullanıcılarına yardımcı olmak ve onlara önerilerde bulunmaktadır. Yardımcı olmak derken demek istediğim şey kullanıcının yaşadığı teknik sorunlar hakkında teknik destek vermek veya yaptığı işlemlerle ilgili sıkıntısında yardımcı olmaktır. Hepsi Burada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için sizlerin işine yarayacak 2021 yılındaki güncel numaralar verilmiştir. Olabilecek numara değişiklikleri ve ulaşabileceğiniz tüm farklı yöntemleri de yine buradan sizlere anlatacağız.

Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret sitesi seçilmiştir ve internet sitesi aylık 100 milyondan fazla ziyaret almaktadır. Ülkemizin en köklü ve en eski E-ticaret platformlarının başında gelen Hepsiburada bu başarısını müşterilerine verdiği ilgiye borçlu. Yani siz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istediğinizde Telefon Numarasını aradığınız zaman herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmayacaksınızdır.

İstanbul, Şişli’de yönetim merkezi ve Kocaeli, Gebze’de 100.000 m2 alana sahip bir operasyon merkezi bulunmaktadır. Tüm hizmetler bu merkezden sağlanmaktadır. Şirket 5000’den fazla tedarikçi firma ile çalışmaktadır. Yurt içinde Horoz Lojistik, PTT Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, yurt dışında da Geopost ile anlaşmalıdır. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için kullanıcılar genellikle 444 ile başlayan hatlardan yardım almak istiyorlar. Bunun sebebi şahsi telefon numaraları harici bu tür hatların daha iyi yardımcı olabileceğini ve resmi olmalarını düşündüğünden kaynaklanıyor.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sizlere aşağıda sunduğumuz Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası tamamen güncel ve gerçek numaralardır. Aynı zamanda aradığınız 444 ile başlayan hizmet telefon numaralarını da yine aşağıda sizlere sunuyoruz. Genellikle müşteriler aldıkları veya alacakları bir ürünle ilgili oluşan sorun, hata ve problemlere çözüm bulamak macıyla müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorlar. Bunun haricinde soru sormak veya isteklerini belirtmek içinde yine bu telefon numaraları oldukça fazla aranmaktadır. Her ne sebeple olursa olsun Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası araştırması yaptığınız için burada sizin işinize yarayacak telefonlara erişebileceksiniz.

 • Başlangıç Saati: 08:00
 • Bitiş Saati: 24:00
Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada, satış yaptığı ürünleri Gebze Operasyon Merkezi’nde depolarken aynı zamanda tedarikçi firmalar ile birlikte de çalışmaktadır. Yani site üzerinde yapılan satışlarda gönderici her zaman Hepsiburada’nın kendisi olmayabilir. Tedarikçi firma olmak için herhangi bir ücret ödemek gerekmemekle birlikte Hepsiburada, tedarikçilerin HepsiJET ve diğer kargo anlaşmalarından yararlanma imkânı sunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı genellikle buradan alışveriş yapan müşteriler sorunla karşılaşmadıkları için müşteri hizmetlerini arama gereği de duymazlar. Yine olabilesi sorunlar veya sorulara karşılık müşteri hizmetleri her daim sizlerin hizmetinizdedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası şuanda 444 ile başlamamaktadır. Yukarıda sizlerle paylaştığımız “0850 252 40 00” numarası çağrı merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Resmi İnternet sitesi haricinde sizlere sunulan telefon numaraları ve iletişim hizmetlerini aramayınız. Aksi taktirde dolandırılma gibi durumlar söz konusu olabilir. Tamamen resmi Hepsi burada İnternet sitesi üzerinden sunulan Müşteri hizmetleri numarasını sizlerle paylaşıyoruz.

Kişiselleştirilmiş teklifler ve içeriklerle doğru zamanda doğru müşteriye ulaşmak için müşterinin daha kapsamlı bir 360°’lik görünümünü elde etmek.

Dijital davranış konusunda daha iyi öngörülere dayanarak bağlılığı ve elde tutma oranını artırmak ve hedef kitleyle bağıntılı mesajlarla gerçek zamanlı olarak hareket edebilme becerisi edinmek.

Hedef kitleyle bağıntılı ve zamanında sunulan içeriklerle yeniden pazarlama otomasyonunu iyileştirmek için davranışsal ve demografik veriler kullanmak.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444