Hepsiburada Sepetim Açılmıyor? (2020)

Hepsiburada Sepetim Açılmıyor? (2020)

Hepsiburada sepetim kısmı sayesinde alacağınız ürünleri önce bu sekmede toplayıp beraber işleme sokabiliyorsunuz. Bu neden önemli derseniz tek tek ürünleri direk al diyerek işleme sokmaktansa tek seferde toplu satın alım gerçekleştirip hayatınızı daha çok eğlenceli ve vaktinizi daha değerli kılabilirsiniz. Bilindiği üzere kasım ayındayız ve kasım yıllık black fridey indirimleri’nin Türkiye de denk geldiği hafta oluyor.

Tabi ki Hepsiburada da indirim yaptı. Ürünlerini Hepsiburada sepetim bölümüne ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu ara insanlar Heprsiburada sepetim kısmını açamadıklarını Hepsiburada sepetim kısmını’nın açılmadığını Google dahilinde arattılar. Bizde editör ekibi olarak bunun olası nedenleri hakkında bir makale hazırladık.

Hepsiburada Sepetim Nedir?

Hepsiburada Sepetim Nedir?
Hepsiburada Sepetim Nedir?

Hepsiburada sepetim kısmı ürünlerinizi tek tek almaktansa almak istediğiniz bütün ürünleri Hepsiburada sepetim kısmına ekleyerek tek seferse satın alım yapmanızı sağlayan bir sekmedir. Bu sekme sayesinde her ürün için ayrı ayrı ödeme işlemi gerçekleştirmiyorsunuz. Hepsiburada sepetim bu yüzden bir çeşit arayüz olarak kabul edilebilir.

Hepsiburada Sepetim Neden Açılmıyor?

Hepsiburada Sepetim Neden Açılmıyor?
Hepsiburada Sepetim Neden Açılmıyor?

Hepsiburada sepetim kısmı’nın açılmamasına sebep olabilecek birçok etken bulunuyor ama ben bunlardan en çok büyük indirim kampanyası’nın bu konuda etkili olduğunu düşünüyorum. Bu kampanya insanların deliler gibi alışveriş yapmasını sağlayacak seviyede %40 seviyelerinde teknolojik ürünlerde indirim sunuyor. Bu durum sadece Hepsiburada sepetim kısmında değil de bütün sitede etkili olarak Hepsiburada web sitesini bile çökertebilir. Bu yüzden ben tamamen yoğunluktan kaynaklandığını düşünüyorum.

Hepsiburada Sepetim Açılmıyor Ne Yapmam Lazım?

Hepsiburada Sepetim Açılmıyor Ne Yapmam Lazım?
Hepsiburada Sepetim Açılmıyor Ne Yapmam Lazım?

Eğer bu sıkıntı yoğun trafik kaynaklı ise Hepsiburada sepetim kısmı’nın açılması için beklemekten başka çareniz bulunmamaktadır ama diyelim ki bu durum siz kaynaklı bu durumda Hepsiburada sepetim kısmına başka bir cihaz ve internet ile girmeyi deneyiniz. Bu sorunun sizden kaynaklı olup olmadığını gösterebilir. Sorun sizden kaynaklı ise modemi ve cihazlarınızı kapatıp açınız. Belki önbellek temizlenmesi yardımcı olabilir ama internetiniz komple gitti ise internet sağlayıcınızı arayarak destek alabilirsiniz.

49
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Veledin şenyüzlü dedi ki:

    Hepsiburada sepetim açılmıyor neden

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Sorun üzerinde çalışmalar devam ediyor.