Heyysila TikTok Kaç Yaşında?

 Heyysila TikTok Kaç Yaşında?
Okunuyor Heyysila TikTok Kaç Yaşında?

TikTok Heyysila Kaç Yaşında? sorusu Sıla Dündar hakkında en merak edilen soruların başında gelmektedir. Yeni sosyal medya fenomenlerinin genelinin yaşının küçük olması veya yaşlarından büyük göstermeleri bu soruların sorulmasına sebep oluyor. TikTok uygulamasında en çok takip edilen ve fenomen olan isimlerin başında gelmektedir. Heyysila olarak tanılan Sıla Dündar’nun yaşını ve doğum tarihini burada öğreneceksiniz.

TikTok Heyysila (Sıla Dündar) Kimdir?

TikTok Heyysila gerçek ismiyle Sıla Dündar, İzmir da dünyaya geldi ve hala hayatını doğduğu İzmir’da devam ettirmektedir. TikTok uygulamasının ülkemizde popülerleşmesiyle birlikte içerik ürettiği platformdaki takipçi sayısı 1 milyonu geçmeyi başardı. Daha sonrasında İnstagram ve diğer sosyal medya platformlarında da hesabını büyüterek adını her yerden duyurmaya başladı.

TikTok Heyysila Kaç Yaşında?

TikTok Heyysila Kaç Yaşında? sorusu Sıla Dündar ile ilgili en fazla sorulan sorular arasında yer almaktadır. 2 Nisan 2002 yılında Bursa da doğan Burcu bugün 19 yaşındadır.

TikTok Heyysila Kaç Yaşında?
TikTok Heyysila Kaç Yaşında?

TİKTOK NEDİR?

Tictoc, iOS ve Android sürümü olan bir sosyal paylaşım servisi. Tictoc ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer ya da aklınıza gelebilecek her şeyi kısa video olarak paylaşabiliyorsunuz.

Çektiğiniz kısa videoları dilerseniz Tik Tok içerisinden dilerseniz de Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz. Bu sosyal ağ uygulamasıyla sadece sizin çektiğiniz videoları değil, başka kullanıcıların paylaştığı videoları da izleyebilirsiniz.

TİKTOK NASIL KULLANILIR

– Uygulamayı indirdikten sonra profil simgesine dokunarak uygulamaya kayıt olun

– Uygulamaya Telefon numarası, mail veya çeşitli sosyal ağlar yardımıyla kayıt olabilirsiniz.

– Profil ve etiket arama: Sol altta yer alan “Mercek” simgesine dokunarak profilleri veya çeşitli etiketleri aratabilirsiniz. Takip ettiğiniz profillerin gönderileri anasayfanıza düşecektir.

– Mesajlar ve Bildirimler: Sağ altta yer alan “Mesaj” simgesine dokunduğunuz zaman bildirimlerinizi ve mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

– Video Paylaşmak: Alttaki menünün ortasında yer alan “+” simgesine dokunarak paylaşmak istediğiniz videonuzu kaydetmeye veya seçmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz paylaşmak istediğiniz videonuza üst kısımda yer alan “Ses seçin” menüsünden müzik ekleyebilirsiniz. Sağ altta yer alan “Yükle” ekranına dokunarak galerinizden video ekleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın