High School Simulator 2018 Oyunu Oyna

 High School Simulator 2018 Oyunu Oyna
Okunuyor High School Simulator 2018 Oyunu Oyna

High School Simulator 2018 Oyunu Oyna ile oyunu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeden tamamen bedava bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe ara yüze sahip popüler korku oyununu ücretsiz olarak nasıl oynayabileceğinizi öğrenin. Son zamanlarda Twitch ve YouTube gibi oyun severlerinde takip ettiği yayıncıların sık oynamaya başladığı efsane korku oyunu High School Simulator 2018 oldukça ilgi görmeye başladı. Oyun Bilgisayar üzerinden Steam aracılığıyla oynanabilir olsa da, bağımsız geliştiricilerce tasarlanan tarayıcı tabanlı bire bir oyunlarda mevcut. Sizlere sunacağımız “Oyunu Oyna” bağlantısı sayesinde High School Simulator 2018 oyununa hiç bir ücret ödemeden hem telefonlarınızdan hem de bilgisayarlarınızdan bedava oynayabileceksiniz.

High School Simulator 2018 Oyunu Oyna

High School Simulator 2018 oyununu oynayabilmeniz için sizlere aşağıda sunulan oyunlar tarayıcı üzerinden daha minimalist oynanabilecek bağlantıyı içermektedir. Steam üzerinden satın alınarak bilgisayarda oynayabileceğiniz gerçek oyunla kıyaslanamaz. Fakat hem oyunu satın almak istemeyenler hem de Telefonlarından oynamak isteyen oyuncuların sayısı çok fazla olduğu için sizlere bire bir tasarlanan bu oyunu bulduk. Aynı zamanda oyun Türkçe arayüzüde sahip. Bu sayede oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamaz ve zorlanmazsınız. Zaten aşağıda nasıl oynayabileceğinize dair detayları da paylaştık.

High School Simulator 2018 Oyunu Oyna
High School Simulator 2018 Oyunu Oyna

High School Simulator 2018 oyna haricinde sizlere sunulan APK bağlantılarına güvenmeyiniz. Oyun dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok ilgi görmeye başladığı için bu durumda tehlikeli gelişmeler de yaşanmaktadır. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncu potansiyelini gördüğü için sözde oyunun mobil versiyonuna ait APK dosyalarını paylaşıyorlar. Bu APK dosyalarının içerisinde yer alan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu sebeple oyunu bedava bir şekilde oynamak istiyorsanız sizin için en güvenli yol “High School Simulator 2018 Oyun Oyna” ile sunulan ücretsiz oyunlar olacaktır. Bu konudaki araştırmalarımız devam edecek. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

High School Simulator 2018 Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?

Japonya’da lise hayatın tadını edin.
Sen erkek ve kız özelleştirebilirsiniz.
2018 versiyonu okul ve öğrenci kalitesini artırır.

[Oyun İşlevi]
1.Erkek ve Kızı Kişiselleştirebilirsiniz.
2.OLise Öğrencisini Çalıştırın.

High School Simulator 2018 Oyunu Nasıl Oynanır?

XBOX Controller veya Klavye

klavyesi ile çalıştırın
A : Sola Hareket
D : Sağ Hareket
W: Ön Hareket
S : Geri Hareket
Boşluk: Zıpla
Q: İnsanı tut / Öğeyi al
F: Çömel / Saldırı
T: Eylem Düğmesi
Sola Kaydır :
Sol Kontrol (LeftCommand) : Görüş
Fare L Tıklama + Fare Hareket Etme : Kamerayı Hareket Etme

Xbox Denetleyicisi
A: Atlama
B: İnsanı tut / Öğeyi al
X: Çömel / Saldırı
Y: Eylem Düğmesi
L: Kısa Çizgi
R: Vision
D-pad: Oyuncu Yürüme Hareketi
L Çubuk = Oyuncu Hareketi
R Çubuk = Kamera Hareketi


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın