Hilal Bayko İnstagram Hesabı

 Hilal Bayko İnstagram Hesabı
Okunuyor Hilal Bayko İnstagram Hesabı

Hilal Bayko İnstagram Hesabı hakkında yapılan haberler sonrasında en merak edilen sosyal medya hesaplarından bir tanesi oldu. Sokağa çıkma kısıtlamalarında yediği cezalar ile gündem olan kadının kameralara söyledikleri şuanda herkesin dilinde. Korona virüsü tedbirleri kapsamında artan vaka sayılarını düşürmek için uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayanlarla ilgili haberleri çok fazla görüyoruz. Yine klasik bir habermiş gibi görünse de bu sefer ceza yiyen Hilal Bayko isimli kadının gazetecilere söylediği sözler olay oldu. İnsanlar bu haberler sonrasında İnstagram hesabını merakla aramaya başladılar.

Hilal Bayko İnstagram

Hilal Bayko, sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayarak sokağa çıkmış ve ardından polis ekiplerince çevrilerek izin belgesi sorulmuş. Ardından izin belgesinin olmadığı öğrenilen kadına sokağa çıkma kısıtlamalarını çiğnediği için para cezası kesildi. Hilal Bayko kameralara karşı “çok param var savurmak istedim” şeklinde konuştu. Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Sakıp Sabancı Bulvarı üzerindeki rutin kontroller sırasında ceza işlemi uygulanan Hilal Bayko İnstagram hesabı şuanda en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Hilal Bayko İnstagram
Hilal Bayko İnstagram

Günümüzde merak ettiğimiz isimlere ulaşmak, konuşabilmek veya onların neler yaptığını takip edebilmek için sosyal medya hesaplarını araştırıyoruz. Bu haberler sonrasında insanlar da Hilal Bayko ile ilgili meraklarını gidermek ve ona ulaşabilmek için İnstagram hesabını aramaya başladılar. Kesinlikle sosyal medya üzerinden hakaret, küfür veya taciz gibi suç teşkil edecek davranışlarda bulunmayın.

Hilal BaykoKimdir?, Kameralara Neler Söyledi?

“Meşhur olalım sizin sayenizde. Pişman değilim bir daha olsa bir daha çıkarım. Gezmek için dışarı çıktım. Evde çok sıkıldım, gezeyim dedim. Biraz yasaklara karşı durmak istedim, biraz ceza yiyeyim dedim. Param çok böyle savurmak istedim. Sonra polisler beni tuttu, şimdi cezai işlem yapıyorlar. Umurumda mı? Değil. Güzel bir ceza mı? Çok güzel. Çünkü ödemeyeceğim. Tüm mal varlığım kardeşimin üzerine, o yüzden hiçbir ödeme yapmayacağım. 1 yıl içerisinde 15 cezai işlemim oldu. Ödemedim, niye ödeyeyim. Hilal Bayko’yum ben, markayım. Yedik cezaları gidiyoruz. Dışarı çıkacak mıyım? Yine çıkacağım, yine çıkacağım”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın