e
sv

Hill Climb Hile 2019

1440 Okunma — 18 Eylül 2019 12:18
Hill Climb Hile 2019
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hill Climb Hile 2019 mobil oyun sevenlerin aradığı mod apk sürümleri arasında yer alıyor. Hill Climb Racing oyununda Para ve Elmas hilesi isteyen sayısı oldukça fazla.

Hill Climb Hile 2019 güncel halini sizlere sunmadan önce oyun hakkında bilmeniz gerekenleri yazalım. Belki bu sayede oyunun hoşuna gidip indirecek yeni arkadaşlar olabilir.

Hill Climb Hile (Para ve Elmas)

Hill Cilimb Hile aşağıdaki link ile para ve elmas yüklü yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hill Climp Racing oyunu yüksek tepelere tırmanan araba yarış oyunu diyebiliriz. Mobil oyun sevip’de bu oyunu daha önce oynamayan yoktur diye tahmin ediyorum.

Hill climb hile ile birlikte daha fazla zevk alabileceğinizi söyleyebilirim, şahsen ben oyundan böyle keyif alabildim. Oyunlarda hile kullanan birisi değilim fakat bu tür oyunlarda hile kullanmadan harcadığımız onca saati para ve elmas apk modu ile daha keyifli hale getirebiliyoruz.

Araba oyunlarına merakı olanlar için çok farklı bir deneyim olacak. Zorlu dağ parkurları ile başarılı bir şekilde birleştirmeyi başaran Fingersoft firmasının oyununun güncel sürümünü İnternet’de yer alan çoğu sitede bulup indirebilirsiniz. Android telefonlarda, play store’da en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Bu kadar çok oynayanı olan Hill Climb Hileli sürümü olmadan olmaz tabi’ki.

Hill Climb Hile (Para ve Elmas)
Hill Climb Hile (Para ve Elmas)

Her ülkede olduğu gibi bizde bu oyunda olduğu gibi elmas ve para hilesi yaparak oyun sevenlere sunuyoruz. Bu tür mod apk sürümleri kullanmak ve paylaşmak yasak olduğu için biz size uyarıcı ve bilgilendirici bir yazı hazırladık.

Hill Climb Racing Para Hilesi gibi mod apk sürümlerini telefonunuza yükleyerek kişisel bilgilerinizi riske atmış oluyorsunuz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Zeyno
  4 sene önce

  Çok teşekkür ederiz işime yaradı <3

  yorum beğen
 • cengo
  4 sene önce

  Çok güze abi sağoll

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 sene önce

   Önemli değil, iyi oyunlar.

   yorum beğen
   • Hüseyin
    4 sene önce

    Slm hileyi nasıl indiriyoruz

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Hill Climb Hile 2019