e
sv

Hitmasters APK (İnceleme)

960 Okunma — 29 Mart 2020 17:23
Hitmasters APK (İnceleme)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hitmasters APK ile ilgili günümüzde yerli kaynaklarda inceleme yapanların sayısı çok az olduğu için bu görevi biz üstlenmek istedik. Aynı zamanda oyuncular için ciddi uyarılarda ve tavsiyelerde bulunacağız. Hitmasters gibi günümüzün popüler mobil oyunlarının üzerinden APK adı altında yürütülen illegal çalışmaların gerçek yüzlerini çıkartacağız. Böylelikle oyuncular bu konularda daha bilgili olacak ve tedbirli olacaklar.

Playgendary Limited tarafından geliştirilen ve şuanda Android işletim sistemli mobil telefonların uygulama mağazalarında aksiyon kategorisinde popüler olan Hitmasters isimli oyun hakkında çok araştırma yapılıyor. Genellikle APK indirmek isteyen oyuncular oyunun hileli bir şekilde oynamak istiyorlar. Bazılarının’da APK indirmesinin tek sebebi uygulama mağazalarında yaşadıkları sorunlar.

Her ne olursa olsun Hitmasters APK dosyalarını yüklemenizi önermiyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Bunun öncelikli sebebi böyle bir şeyin illegal sayılmasından kaynaklı. Aynı zamanda bu dosyalar hakkında yaptığımız araştırmalarımız ile tespit edilen tüm size zarar verecek konuları aşağıda anlatacağız.

Hitmasters APK

Hitmasters APK
Hitmasters APK

Hitmasters APK yazarak arama motorlarında bulduğunuz yabancı kaynaklarda paylaşılan dosyaları daha önce hiç kontrol ettiniz mi?. Bazı gözü açık oyun severler bize bu durumu bildirdiler ve araştırmamızı istediler. Şuanda popüler olan Hitmasters isimli mobil oyunun APK sürümleri hakkında bizde kısa bir araştırma yapmaya başladık.

Bulduğumuz sitelerdeki dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar var. Bu zararlı yazılımlar sizin kişisel bilgileriniz dahil olmak üzere banka hesap bilgilerinize kadar her şey erişebiliyorlar. Günümüzde popüler olan kredi kartı dolandırıcılıkları bu tip şeyler ile gerçekleşiyor. Hitmasters APK yüklemenizi ve kullanmanızı önermiyoruz. Sağlıklı bir oyun deneyimi için oyunu uygulama mağazalarından indirip oynayın.

Hitmasters APK Versiyon 1.0

Hitmasters APK Versiyon 1.0
Hitmasters APK Versiyon 1.0

Hitmasters APK Versiyon 1.0 olarak gördüğünüz dosyalar oyunun gerçek dosyaları değildir. Hepsinin içerisi açılmış ve işlem görmüş dosyalardır. Oyunun gerçek sürümünü indirmek için Android veya İOS uygulama mağazasına giriş yapmanız gerekiyor.

Hitmasters APK dosyaları hakkında yaptığımız incelemeler sonrasında oyunculara ciddi tavsiyelerde bulunduk. Böyle şeyleri kullanmayın ve kullandırtmayın. Her oyuncunun bilinçlenmesi adına bu tarz araştırmalarımız devam edecek.

Hitmasters APK Hile

Hitmasters APK Hile
Hitmasters APK Hile

Hitmasters APK Hile diyerek paylaşılan tüm hileli dosyalarda zararlıdır. Yukarıda söylediğimiz tüm uyarılar bu konuda’da aynen geçerli olarak görebilirsiniz. Hitmasters Hile yapacağınızı düşünürken tüm kişisel bilgilerinizin çalınma riskine girmeyi kimse istemez.

Bundan dolayı hiç bir zaman bu tarz şeylere yanaşmayın ve uzak durun. Araştırmayı yaptığımız yabancı kaynaklar oldukça riskli olduğu için hiç bir zaman önermeyeceğiz. Tek önerdiğimiz ve güvenilir nokta her zaman gerçek uygulama mağazasından oyunu indirmeniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Hitmasters APK (İnceleme)