e
sv

Horace Oyununu Hemen Bedavaya Alın!

843 Okunma — 20 Ocak 2020 11:30
Horace Oyununu Hemen Bedavaya Alın!
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Horace oyununu hemen bedava şekilde satın alıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 25 TL Değerindeki bu oyunu alabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit.

Yeni yıla girerken oyuncuları mutlu edecek oyunları kısa süreliğine ücretsiz olarak satın almalarını sağlayan Epic Games Store yepyeni oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Horace adlı oyun mağazada 25 TL tutarında satılıyor fakat oyunu hemen bedavaya alabilirsiniz.

Epic Games Store, Bedava Oyunları: Horace

Epic Games Store Kısa Süreliğine Bedava Oyunu: Horace
Epic Games Store Kısa Süreliğine Bedava Oyunu: Horace

Horace kısa süreliğine bedava olarak satın alıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu kısa süre önce ücretli şekilde aldığım için pişman değilim başarılı ve sürükleyici bir oyun. Bu yüzden bu haberi sizlere yazarken oldukça mutlu oldum, bu tür oyunların ülkemizde çok fazla ilgi görememesi üzücü bir durum. Fakat bu tür ücretsiz dağıtımlar ile bu anlayış kırılıp ülkemizde bu tür oyunlara ilgiler artabilir.

505 Games’in geliştirdiği efsanevi macera oyunu Horace‘yi ücretsiz satın almak için Epic Games Store hesabınıza giriş yapıp oyunu hiç bir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

YouTube video
Horaco Fragmanı

2019 yılının en iyi platform oyunu olmayı başaran Horace ile minnoş bir robotun hayatını yaşayacağız.Oyunun hikayesi ve işleyişinin oldukça ilgi çekici olmasından dolayı muhakkak denemenizi tavsiye ediyoruz.

Horace Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: Windows 7İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5İşlemci: Intel i7
Ekran Kartı: Herhangi bir DX12 ekran kartıEkran Kartı: Herhangi bir DX12 ekran kartı
RAM: 4 GBRAM: 8 GB
DirectX: DirectX Sürümü: 12DirectX: DirectX Sürümü: 12
Depolama Alanı: 12 GB

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Horace Oyununu Hemen Bedavaya Alın!