Horizon: Zero Dawn PC Çıkış Tarihi

Horizon: Zero Dawn PC Çıkış Tarihi oyunun bilgisayar versiyonunun çıkacağı haberlerinden sonra oyuncuların en merak ettikleri soru olmaya başladı.

Horizon: Zero Dawn, Bilgisayar yani PC platformuna gelmesini her oyuncu bekliyordu ve beklenen bu haber dün PlayStation resmi blog adresi üzerinden yayınlanan röportaj ile resmileşmiş oldu. PlayStation Worldwide Studios başkanı ile yapılan röportaj’da Hermen Hulst hem oyununun bilgisayar platformuna çıkacağını hemde ne zaman çıkacağını söyledi.

Yapılan bu röportaj Horizon: Zero Dawn oyununa özel değildi fakat kullanıcıların sordukları sorular arasında oyunun PC platformuna geleceği soruları çok sık sorulmaya başlayınca cevaplamak zorunda kaldı. Konuyla ilgili çok detay vermeyen kısa açıklamalar yapsa’da oyuncuların sorduğu bir çok soruya yanıt olacak nitelikte.

Reklam Alanı

Horizon: Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Horizon: Zero Dawn, PC platformuna çıkışı artık resmi ağızdan duyulduğuna göre kesin olarak herkes tarafından biliniyor. Hermen Hulst oyunun çıkış tarihi ile ilgili tam net bir tarih vermedi fakat bir aksilik olmazsa bu yaz çıkacağını söyledi.

Oyunun çıkış tarihi netleştiği zaman buradan sizlere duyuracağız, yabancı forumlarda oyunun gereksinimleri ile ilgili haberler’de paylaşılmaya başlandı merak eden oyuncular için kısaca onu’da yazıyoruz.

Horizon: Zero Dawn PC Sistem Gereksinimleri

Horizon: Zero Dawn PC Sistem Gereksinimleri
Horizon: Zero Dawn PC Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit veya Windows 10
  • İşlemci: AMD Six-Core CPU veya Intel Quad-Core CPU
  • RAM: 8 GB
  • Boş Alan: 6 GB ve daha fazlası
  • Ekran Kartı: ASUS Radeon R7 250 veya NVIDIA GeForce GTX 750

Reklam Alanı
6
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.