House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle (2022)

 House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle (2022)
Okunuyor House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle (2022)

House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle ile dizinin yeni bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. House of the Dragon dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı House of the Dragon ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar House of the Dragon İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan House of the Dragon Türkçe Altyazı İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle
House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle

Btari Hapsari, evliliğinin bir kabus olmasını beklemiyor. Byantara Wicaksana’nın evine geldiği ilk gün; kocası Tari, hemen bir yıl içinde boşanacaklarını söyleyen bir evlilik sözleşmesi ile karşı karşıya kalır.

Evlilik Sözleşmesi Nedir?

House of the Dragon (Türkçe: Ejderha Hanedanı), George R. R. Martin ve Ryan Condal tarafından HBO için yaratılan Amerikan fantastik drama dizisidir. Martin’in Ateş ve Kan kitabına dayanan dizi, Ejderhaların Dansı adı verilen iç savașa giden süreci ve bu iç savaşı ele alıyor.

 • Paddy Considine, I. Viserys Targaryen rolünde:
  Westeros kralı. “Sıcak, kibar ve dürüst bir adam” olarak bilinen Viserys, lordlar konseyi tarafından Jaehaerys Targaryen’in yerine kral olarak seçildi.
 • Emma D’Arcy, Rhaenyra Targaryen rolünde:
  Westeros’un ilk kraliçesi olmayı bekleyen bir ejderha binicisi.
 • Olivia Cooke, Alicent Hightower rolünde:
  Westeros kraliçesi, Viserys’in ikinci eşi ve Otto Hightower’ın kızı.
 • Matt Smith, Daemon Targaryen rolünde:
  Deneyimli bir savaşçı ve ejderha binicisi, Rhaenyra’nın amcası ve Viserys’in küçük erkek kardeşi.
 • II. Aegon Targaryen:
  Viserys ve Alicent’in ilk doğan çocuğu ve Rhaenyra’nın taht iddiasına meydan okuyarak bir iç savaş başlatan küçük üvey kardeşi.
 • Rhys Ifans, Otto Hightower rolünde:
  Alicent’in babası, Viserys’e ve krallığa hizmet eden Kral Eli.
 • Steve Toussaint, Corlys Velaryon rolünde:
  “Deniz Yılanı” olarak da bilinen Velaryon Hanesi’nin lordu ve Westeros’un en ünlü denizcisi.
 • Eve Best, Rhaenys Velaryon rolünde:
  Lord Corlys’in karısı ve “Asla Varolmayan Kraliçe” olarak da bilinen bir ejderha binicisi.
 • Sonoya Mizuno, Mysaria rolünde:
  Daemon’un en güvenilir müttefiki olmak için yükselen yabancı doğumlu bir köle.
 • Fabien Frankel, Criston Cole rolünde:
  Yetenekli bir kılıç ustası.[6]

Türkçe Altyazı İzlemek Ne Kadar Doğru?

Altyazı, televizyon ve sinemada özellikle yabancı dilde çekilmiş orijinal seslendirmesi olan filmlerde diğer dillerdeki izleyicilerin filmi seyrederken filmin altındaki yazıyı okuyarak filmde geçen diyalogları ve filmin konusunu anlamasını sağlayan bir görsel yöntemdir.

Fakat birçok ulusal kanal ülke içindeki okur-yazar durumuna göre filmleri dublaj yöntemi ile kendi anadilinde yayınlar. Altyazı genel olarak sinema, VCD veya DVD’lerde kullanılan bir yöntemdir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın