Hyper Scape İndir [PC] Bedava

Hyper Scape İndir [PC] Bedava

Hyper Scape İndir ile PC (Bilgisayar) cihazlarınıza oyunu bedava olarak yükleyebilirsiniz. Ubisoft oyunu şuanda tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeye sunuyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden oynanabilecek olan Hyper Scape isimli video oyununa ilgi çok büyük. Hiç bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek oyunu cihazlarınıza yüklemenizi sağlayacak indir bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz.

Hayatta kalma temalı bir oyun olması günümüzdeki PUBG ve Fortnite gibi dev rakiplerle eğlenceli bir ortamın oluşacağını gösteriyor. Her oyun sektöründe öncü olmak ve büyümek için daha çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Bu durumda’da oyuncuların yararına olacak bir çok gelişmenin geleceğini şimdiden gösteriyor.

Hyper Scape İndir seçeneğini kullandığınız zaman oyuna başladığınızda 100 kişi ile bir aksiyonun içerisine dahil oluyorsunuz. Son hayatta kalan oyuncu olmak için düşmanlarla savaşacaksınız fakat bu savaşlar bol tempolu olacak. Oyunla ilgili ilk video paylaşıldı ve açık beta sürümü başladı.

Hyper Scape İndir

Hyper Scape İndir sayesinde ücretsiz olarak bu hayatta kalma mücadelesine dahil olabilir ve yeni dünyada yerinizi alabilirsiniz. Unisfot tarafından geliştirilen hayatta kalma temalı oyun grafikleri ve içeriği ile diğer hayatta kalma oyunlarından çok daha farklı olacak. Hyper Scape, ilk sezonu oyuncuların deneyimleri, istekleri ve görüşleri üzerine şekillenerek geliştirilmeye devam edilecek.

Hyper Scape İndir
Hyper Scape İndir

Hyper Scape İndir seçenekleri PC yani Bilgisayar kullanan oyuncular için geçerlidir. PS veya Xbox One gibi konsolları kullanıyorsanız resmi İnternet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Biz bu tür resmi yerlerde İndirmekte zorlanan oyunculara yardımcı olacak bağlantıları paylaşıyoruz. Oyunla ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hyper Scape PC Nasıl İndirilir?

Hyper Scape oyununu indirmeye karar verdiyseniz aşağıdaki sistem gereksinimleri kontrolünü öncelikle yapmanızı öneriyoruz. Eğer cihazınız oyunu kaldırmazsa boşuna indirmekle uğraşmayın.

Hyper Scape PC Nasıl İndirilir?
Hyper Scape PC Nasıl İndirilir?

Bilgisayarınızın oyunu kaldırabileceğini düşünüyorsunuz ve oyunu oynamak için sabırsız oluyorsanız yukarıda verdiğimiz indirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 2020 Yılında oyunu güncel olarak oynayabileceğiniz Hyper Scape İndir bağlantılarını paylaşıldı. Gelecek güncellemeler ve son sürümleri’de yine buradan yüklemeye devam edebilirsiniz.

Hyper Scape Nedir?

Hyper Scape, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows , PlayStation 4 ve Xbox One için Ubisoft tarafından yayınlanan ücretsiz bir birinci şahıs nişancı battle royale oyunudur . Oyun, Twitch’teki izleyicilerin bir maçın sonucunu etkilemesine olanak tanıyan video oyunu canlı yayıncıları ile entegrasyonuyla dikkat çekiyor.

Hyper Scape

Microsoft Windows için açık beta 12 Temmuz 2020’de yayınlandı. Oyun 11 Ağustos 2020’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlandı.

Oyunun ana modu, rekabeti ortadan kaldırmak isteyen oyuncularla birlikte zamanla yavaşça küçülen bir haritaya 100’e kadar oyuncunun düştüğü diğer battle royale oyunlarıyla aynı öğeleri paylaşır. Bununla birlikte oyun, son sektör kapandığında bir taç belirdiğinde, tacı 45 saniye tutabilen herhangi bir oyuncu otomatik olarak kazanan ilan edilir. Alternatif olarak oyun, yalnızca bir oyuncu veya takım kaldığında da sona erer.

Oyun boyunca oyuncular hem silahları hem de “Hacks” olarak bilinen özel yetenekleri bulabilirler. Oyuncular aynı anda yalnızca iki silah ve hack’e sahip olabilir, ancak ikincisi bir tur sırasında değiştirilebilir.

Bir oyuncu öldürüldüğünde “Yankı” olur. Echos herhangi bir rakibi öldüremezken, takımının diğer üyelerine onları tehlikelere veya önemli noktalara karşı uyarmak için “ping” yapabilirler. Bir düşman öldürüldüğünde, bir takımın düşmüş takım arkadaşlarını yeniden diriltmesine izin veren bir canlanma noktası düşürürler.

Hyper Scape Nedir?
Hyper Scape Nedir?

Maç boyunca AI sunucusu, oyunun mini haritasındaki her düşmanı ortaya çıkarmak, silahlara sonsuz cephane vermek veya düşük yerçekimi modunu açmak da dahil olmak üzere oyun dünyasını değiştirebilir . Oyunu Twitch’te izleyen izleyiciler oy verebilir ve bu, yapay zekanın hangi modifikasyonları açacağına karar vermesine yardımcı olur. 

Battle Royale türündeki birçok oyun gibi, Hyper Scape de oyuncuları için bir ödül sistemi olarak kademeli bir savaş geçişi kullanıyor. Her sezon, her biri en az bir ödül içeren 100 kademeli bir savaş bileti olacak. Teknik test, 10 kademeli ücretsiz bir savaş geçişine sahipti ve 10 kademede 2 oyuncu görünümü vardı. Açık beta, 30 kademeli bir savaş geçişine sahipti. Ödüller, yeni şampiyonların yanı sıra görünümler, silah görünümleri, yakın dövüş silahları, konuşlandırma kapsülleri, amblemler ve spreyleri içerir ve bunların hiçbiri oyuncuya herhangi bir rekabet avantajı sağlamaz. Bazı savaş bileti ödülleri, bu ödülleri talep etmek için bir Prime Gaming üyeliği gerektirir .

Savaş geçişinde bir kademe ilerlemek için oyuncuların 200 deneyim puanı kazanması gerekir. Bu noktalar birçok şekilde elde edilebilir; Günlük ve haftalık görevleri tamamlamak, oyunlarda iyi performans göstermek ve Twitch yayıncılarını izlemek ve onlarla etkileşim kurmak size deneyim puanları kazandıracaktır. Ubisoft, oyunu oynamanın hala rütbe atmanın en iyi yolu olduğu konusunda ısrar ediyor; Oyuncular günde en fazla 400 deneyim puanı – veya 2 kademe – kazanabilirler, oysa oyunu gerçekten oynarken herhangi bir sınır yoktur.

Hyper Scape İndirmeden Önce Sistem Gereksinimlerini Kontrol Edin

Hyper Scape İndir ile ilgili tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdide oyunu indirmeden önce oyunu oynayacağınız Bilgisayar (PC) ile oyunun sistem gereksinimlerini kontrol etmenizi sağlayacak verileri paylaşıyoruz.

Hyper Scape Sistem Gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1500X
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 (4 GB) veya AMD Radeon RX 480 (4 GB)
  • Boş Alan: 20 GB
Hyper Scape İndirmeden Önce Sistem Gereksinimlerini Kontrol Edin
Hyper Scape İndirmeden Önce Sistem Gereksinimlerini Kontrol Edin

Hyper Scape İndir hakkındaki tüm bilgiler bu sayfada yer almaktadır. Detaylı bilgileri eklemeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.