İBB Askıda Fatura Hata Veriyor

 İBB Askıda Fatura Hata Veriyor
Okunuyor İBB Askıda Fatura Hata Veriyor

İBB Askıda Fatura Hata Veriyor sorunuyla son zamanlarda çoğu vatandaş karşılaşmaya başladı. Saldırı sonrasında oluşan bir hatamı yoksa basit bir hatamı? tüm detaylar haberimiz’de. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Askıda Fatura sistemini kullanmaya çalışanlar hata veriyor şikayetlerinde bulunmaya başladılar.

60 Bin’den fazla ailenin ödenemeyen faturaları bu sayede ödendi. Korona virüsünden dolayı geçinmekte zorlanan aileler ve öğrenciler için başlatılan Askıda Fatura uygulamasına yakın bir tarihte saldırı düzenlenmişti. Yurt dışından saldırıldığı anlaşılınca yurt dışına geçici olarak kapatıldı. Eğer Askıda Fatura Hata Veriyor şikayetini yaparken Yurt dışından girmeye çalışıyorsanız hata ile karşılaşabilirsiniz.

Aynı zamanda uygulama üzerinden giriş yapmaya çalışan kullanıcılar’da bazı yanlış ve eksik sebeplerden dolayı bu tarz sorunlar ile karşılaşılabilir. Askıda Fatura Hata Veriyor sorununun detayları haberimizde.

Askıda Fatura Hata Veriyor

Askıda Fatura Hata Veriyor son zamanlarda çok sık duymaya başladığımız çözülmesi gereken önemli bir sorun. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından hayata geçirilen sistem hakkında bilgi sahibi olmayanlar için haberin devamında detaylar verilecek. Şuanda kullanıcıların sistemi kullanamamasını sağlayan Askıda Fatura Hata Veriyor sorununun çözüm yollarını anlatacağız.

Askıda Fatura Hata Veriyor
Askıda Fatura Hata Veriyor

Sorun kullanıcıdan kaynaklanan bir sorun değildir. Yani yapacağınız güncelleme, kaldırıp yeniden yükleme gibi işlemler işinize yaramayacak. Hatanın ortadan kalkması için uygulamanın teknik destek ekibinin çözmesi gerekiyor. Zaten hata alınalı bir süre oldu ve sonrasında çoğu kullanıcı hatayı tekrar almamaya başladı. Askıda Fatura Hata Veriyor sorununuz devam ediyorsa bir süre beklemeniz ve sonra tekrar denemeniz gerekiyor.

Askıda Fatura ile 60 Bin Ödenemeyen Fatura Ödendi

İBB Tarafından hayata geçirilen Askıda Fatura sistemiyle 60 Binden fazla ailenin ödenemeyen faturaları ödenmiş oldu. 5 Milyon TL’den fazla para sayesinde 60 bin ailenin yüzü güldü. Bir elin verdiğini diğer el görmez ahlakıyla hazırlanan uygulamada yardım edilen ve yardım edenler gizli tutuluyor.

Askıda Fatura Nedir?

Askıda Fatura Sisteminde (İBB) İstanbul Büyükşehir Belediyesine kayıtlı olan ailelerin aylık ödemeleri gereken Elektrik, Doğal gaz, Su gibi faturalarını ödeyememesi durumunda yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Faturasını ödeyemeyen aileler Askıda Fatura sistemine İnternet üzerinden başvuru yapıyorlar. Zor durumdaki ailelere yardım etmek isteyen vatandaşlar sisteme giriş yapıp diledikleri kadar ailenin faturasının ödenmesine yardım ediyor.

Yardım edilen ve yardım eden isimler saklı tutulmaktadır. Sağ elin verdiğini, sol el görmesin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
753 okunma
okunma4954
0 yorum