e
sv

İbo Show Reyting Sonuçları (Güncel)

1055 Okunma — 17 Kasım 2020 13:00
İbo Show Reyting Sonuçları (Güncel)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İbo Show Reyting Sonuçları için en son bölüme ait güncel sonuçlar buradan paylaşılacaktır. İbrahim Tatlıses’in programının gün içindeki performansı. Aldığı konuklar ve o gün yayınlanan diğer programlar karşısındaki başarısını takip edebilirsiniz.

İbo Show Nedir?

İbrahim Tatlıses tarafından sunulan İbo Show ve 19 Kasım 1993 tarihinde başlayan tarihimizdeki ilk talk-show programlarından birisidir. Özellikle, 1990’lı yıllardaki program ile reyting rekorlarını alt-üst etmiştir ve izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştır.

İbo Show Nedir?
İbo Show Nedir?

İbo Show içinde kısa skeçlerde oynanmıştır. 2010’lu yıllarda HD yayın yapmaya başlayan program, 13 Mart 2011 tarihinde İbrahim Tatlıses’in yaşadığı olaylardan sonra Beyaz TV’de sona ermiştir. Toplam 18 sezon, 642 bölüm yayımlanan İbo Show’a ait tüm bölümleri ve programdan kesitler İbrahim Tatlıses’in Youtube kanalı üzerinden hala yayımlanmaktadır. 31 Ekim 2020’de yeni sezonu ile Star TV’de başlaması üzerine plan yapılan program 30 Ekim 2020’de olan İzmir Depremi nedeniyle ileri tarihe ertelenmiştir. 14 Kasım 2020 tarihinde Star TV’de tekrar yayımlanmaya başladığını meraklılara söylerim.

İbo Show Reyting Sonuçları

Anlaşılan o ki İbo Show eski formundan hiçbir şey kaybetmemiş. Her zamanki gibi İbo Show tekrardan bütün reyting rekorlarını alt üst etmiş gibi gözüküyor.

İbo Show Reyting Sonuçları
İbo Show Reyting Sonuçları

İbrahim Tatlıses’in kendisini tebrik etmek gerekiyor. Yaşadığı talihsiz kazadan sonra bu kadar sağlam şekilde izleyiciler karşısına çıkması insanları oldukça mutlu etti. Bu reyting sonuçlarını devam ettirmesi umuduyla başarılarının devamını diliyoruz. İbo Show da başladığına ülkemizde umarım hayat yavaş yavaş normale döner.

İbo Show Reyting’de Kaçıncı Oldu?

İbo Show bahsettiğimiz gibi reytingleri parçaladı. Yayınlandığı akşam televizyondaki reyting sırasında 2. Sıraya yükselen program bütün rekorları alt üst etti. 2. Sıraya yükselmek demek Türkiye sıralamalarında çok iyi bir sonuçtur. İlk 10 sırada bulunmak demek zaten başarı simgesidir. Bunu göz önünde bulundurursak İbo Show reyting sonuçları çok üst düzeyde başladı.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İbo Show Reyting Sonuçları (Güncel)