e
sv

İbrahim Tatlıses Torunu Kim? (Neden Mahkemelik Oldu?)

284 Okunma — 26 Mayıs 2023 19:45
İbrahim Tatlıses Torunu Kim? (Neden Mahkemelik Oldu?)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İbrahim Tatlıses Torunu ile Mahkemelik oldu haberlerini görenler “Torunu kim?” ve “neden mahkemelik oldu?” sorularının cevaplarını merak ediyorlar. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yıllardır Türkiye’de yaptığı şarkılarla hala adından söz ettirmeyi başarıyor. Zamanında muazzam sesi ve eleştirilen sosyal hayatı nedeniyle devamlı gündemdeydi.

Bazen bunun gibi halkın merak ettiği magazinsel lakin ciddi aile durumları ile de haber olmasından kaynaklı insanlar yaşanan bu durumların detaylarını merak edebiliyorlar. Özellikle haber sitelerinde İbrahim Tatlıses Torunuyla Mahkemelik Oldu başlıklarında paylaşımların yapılması insanların bu habere olan ilgisini daha da arttırmayı başarmakta. Bizde sizler için neden torunu ile mahkemelik olduğunu ve torununun aslında kim olduğuna dair haberle ilgili merak edilen sorularınızın cevaplarını paylaşacağız.

İbrahim Tatlıses Neden Torunu ile Mahkemelik Oldu?

Son Dakika haberlerinde paylaşılan İbrahim Tatlıses Neden Torunu ile mahkemelik olduğu bilgisini öğrenenler bunun sebebini merak etmekte. Kendisine ait olduğu evini tam 5 yıldır izinsiz oturduğu gerekçesiyle öz torunu ile mahkemelik oldu. Ünlü türkücünün avukatı bu konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda torununun 5 yıldır izinsiz bir şekilde oturduğu ve evden çıkmadığı yönünde bilgiler verdi. Hakkını savunmak isteyen İbrahim Tatlıses’te durumu yargıya taşıyarak hukuk önünde hesaplaşmak istedi.

Görüşmediği torunu için açtığı davayı yüksek ihtimalle kazanacağı düşünülmekte. İzinsiz olarak “işgal” oturulan dairelerde hak sahibi genellikle haklı çıkmaktadır. Haberlerde de paylaşılan İbrahim tatlıses torunu ile mahkemelik oldu haberlerindeki konu aslında bundan ibaret.

İbrahim Tatlıses Neden Torunu ile Mahkemelik Oldu?
İbrahim Tatlıses Neden Torunu ile Mahkemelik Oldu?

Davalık Olduğu Torunu Kim? (Adı Ne?)

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses son günlerde torunu ile ev anlaşmazlığı yüzünden davalık olmasına sebep olan bu konu hakkında yapılan haberlerle anılmaya başlandı. Haber platformları “İbrahim Tatlıses Torunuyla Mahkemelik Oldu” başlıklı haberler paylaşınca bu haberleri görenlerde torununun kim olduğunu merak etmeye başladılar. İdo Tatlıses veya Dilan Çıtak Tatlıses gibi çocuklarının ekranlar önünde olması aslında tüm aileye dair bilgileri herkesin bildiği kadarıyla olduğu düşünülmekteydi. Lakin bu tür haberlerde torunu olduğunu duyanlar torunun aslında kim olduğunu da merak edebiliyorlar.

Mert Tatlıses, Dededi İbrahim Tatlıses’in evinde izinsiz 5 yıldır kaldığı gerekçesiyle davalık oldu. Sarıyer Oyak Sitesinde bulunan dairesinde 5 yıldır izinsiz bir şekilde yaşayan torunu Mert Tatlıses hakkında dava açtı.

İbrahim Tatlıses’in avukatı konuyla ilgili; “Müvekkil, sağlığına kavuşmasının ardından İzmir’e yerleşmiştir. Bu süreçte de bu taşınmazın torunu Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğinden habersizdir. Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in bu evde oturmasını arzu etmiştir. Ancak evin Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğini öğrenmiştir” dedi.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İbrahim Tatlıses Torunu Kim? (Neden Mahkemelik Oldu?)