İcardi, Wanda Nara İnstagram Hikaye “Story” Paylaşımı

 İcardi, Wanda Nara İnstagram Hikaye “Story” Paylaşımı
Okunuyor İcardi, Wanda Nara İnstagram Hikaye “Story” Paylaşımı

İcerdi ve Wanda Nara ile attığı İnstagram Hikayesi “Story” paylaşımına ait fotoğrafı ve resmi göreceksiniz. Paylaştıktan kısa süre sonra kaldırılan bu gönderiye ait detayları ve gelişmeleri ayrıntılarıyla sizlerle paylaşıyoruz. Gatalasaray da futbol oynayan dünya yıldızı Mauro İcardi geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı Wanda Nara ile barıştığına dair bilgileri sosyal medya platformlarından duyurmuştu. “Eşim, tek aşkım, kraliçem, çocuklarımın annesi. Seni seviyorum ve hayatım boyunca da seni seveceğim kraliçem” şeklinde yaptığı paylaşımlarla haklarında çıkan tüm dedikodulara karşılıkta bir gündem yaratmayı başarmıştı.

Tüm bu olayların üstüne bir de İcardi resmi İnstagram hesabı üzerinden Wanda Nara’nın olduğu çıplak halde sırt üstü yatakta uzandığı bir fotoğrafı hikayesinde paylaşarak gündemin akışını bir kere daha değiştirdi. Oynadığı futbol ile hem Galatasaraylı taraftarları hem de futbol severleri etkilemeyi başarsa da futbolundan daha çok bu tür durumlardaki halleriyle gündeme daha çok gelmeye başladı.

İcardi, Wanda Nara İnstagram Hikaye “Story” Paylaşımı (Kaldırılan Resmi, Fotoğrafı)

Son zamanlarda sevgilisi ile arasının açık olduğu bilinen İcardi ile ilgili bir çok iddia ortaya atılmıştı. Lakin geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabı üzerinden yaptığı Wanda Nara ya ait fotoğrafı hikayesinde paylaşması ile gündem tekrar değişti. 10 Yıldır ayrılıp, barışmalarla devam eden ilişki bir kere daha küslüğün ardından devam etmeye başladı.

İcardi, Wanda Nara İnstagram Hikaye "Story" Paylaşımı
İcardi, Wanda Nara İnstagram Hikaye “Story” Paylaşımı

İcardi resmi İnstagram hesabı üzerinden “O, karım, tek aşkım, bu hayat alemindeki kraliçem, kızlarımın annesi… Seni seviyorum. Milyonlarca güzel şey yaşadığımız, 10 yıllık aşk, kıskançlıklara, kötü hislere, hakaretlere karşı savaşmak, sana sahip olmak ve bugün olduğumuz şey olmak için kendimizden ne kadar verdiğimizi sadece bizim bildiğimiz bu trene binmek isteyen birçok ‘palyaçoyu’ alçalttık. Seni seviyorum ve seni hayatım boyunca seveceğim güzel Kraliçem!” paylaşımlarında da bulundu.

Simge Sağın ve İcardi arasında yapılan takipleşme sonrasında bu ikilinin arasında bir dedikoduya sebep olmuştu. Lakin tüm bunların ardından bir de İcardi tekrar Wanda Nara ile attığı hikaye story paylaşımı ile tekrar tüm dedikodulara bir nokta koydu. Paylaşım yapıldıktan bir süre sonra silindi. Paylaşımın silinme sebebinin Galatasaray Spor Kulübünden gelen bir uyarı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü Türkiye de bu gibi durumlar halkımız tarafından hoş karşılanmamaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,343 okunma
okunma2928
0 yorum