e
sv

İki Kişi Oynanabilen Tarayıcı Tabanlı En İyi 4 Oyun

2003 Okunma — 06 Haziran 2019 12:04
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uzakta veya yakınız da olan arkadaşlarınız ile birlikte web tarayıcısı aracılığıyla online olarak oyun oynamanıza imkan sağlayan harika oyun sitelerinin olduğunu biliyor muydunuz? Bilgisayara kurulu olarak oynanan oyunlara göre grafikleri biraz kötü olsa da oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok online web tabanlı oyun sitesi bulunmakta. Özellikle HTML5 teknolojisinin gelişmesi ile birlikte birçok oyun firması online web tabanlı olarak oyunlarını geliştirmekte. Bizde bu yazımızda size bu oyun siteleri arasında en çok oynanan ve beğenilen sitelerin 10 tanesini paylaşacağız. Bu oyunlar arasında aynı bilgisayarı kullanan veya farklı bilgisayarları kullanan oyun severler için oyun bulunmakta.

Stick Figure Badminton 2

Tek bilgisayar ile iki kişiyle oynayabileceğiniz Stick Figure Badminton 2 oyununda 2 karakter bulunuyor. Soldaki karakteri hareket ettirmek için, W, A, S ve D tuşlarını kullanabilirsiniz. Sağdaki karakteri hareket ettirmek için ise ok tuşları ile yönlendirebilirsiniz. Oyunu oynamak için herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yok. Bu oyunu oynamak için Flash Player eklentisinin tarayıcınızda yüklü olması gerekmektedir.

Gun Mayhem

Tarayıcı tabanlı dövüş oyunları arasından en iyisi olan Gun Mayhem oyunu ile arkadaşınız ile karşılıklı olarak dövüş yapabilirsiniz. Oyunun içerisinde yer alan karakterleri seçtikten sonra oyunda ilerlerken silahlar ve dövüş taktiklerini kazanarak arkadaşınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Oyun ilerledikçe ve yeni bölümlere geçtikçe oyunda kullanılan silahlar güçlenir ve kendinizi korumak için kalkanlar kazanabilirsiniz. Oyunu dört kişi ile de oynayabilirsiniz fakat tek klavye ile zor olacağını belirtmemiz gerekiyor.

Fortz

Oldukça eğlenceli olan Fortz oyunu bir sahada oynanmakta. Amaç rakibinizin kalesine silahı en hızlı şekilde düşürmek ve rakibinizi yok etmek. Ekranın iki yanında bulunan kaleleri korumak için amansız bir maceraya hazırsanız arkadaşınız ile hemen oyuna başlayabilirsiniz.

Battleship Online

Tamamen ücretsiz ve çevrimiçi olarak bir dönem oldukça popüler olan Battleship Online oldukça eğlenceli ve bir o kadarda çekişmeli web tabanlı bir oyundur. Amiral Battı oyunun yeni bir versiyonu olarak adlandırabileceğimiz bu oyunda amaç rakibinizin gemilerini batırmaktır. Arkadaşlarınızla veya oyunda bulunan diğer oyuncular ile oynayabileceğiniz bu oyuna başlamak için kayıt yapmanıza gerek yok. Oyunda size ait olan renkli balonu sizden küçük olan balonların üzerine sürükleyerek karşı rakibinizi batırmanız gerekiyor. Sizden büyük olanlardan ise kaçmaya çalışın.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İki Kişi Oynanabilen Tarayıcı Tabanlı En İyi 4 Oyun