İkrar Duman Orhan TikTok Hesabı

 İkrar Duman Orhan TikTok Hesabı
Okunuyor İkrar Duman Orhan TikTok Hesabı

İkrar Duman Orhan TikTok üzerinden paylaştığı videolarla insanları büyülerden kurtardığını iddia ediyor. Esra Erol programına katılan Necla isimli kadın İkrar Duman Orhan’ın neleri hangi niyetlerle yaptığını açıkladı ve gündem oldu. Kendisine özel oluşturduğu sosyal medya hesabı üzerinden büyülerle ilgili videolar paylaşıyor ve kendilerine büyü yapıldığını düşünen insanların onu bulmasını sağlıyor. TikTok hesabından paylaştığı videoları görenler İkrar Duman Orhan’a buralardan ulaşıyor ve üzerlerindeki büyüyü ondan çıkartmasını istiyorlar. Olay en başında klasik bir dolandırılma gibi görülse de daha sonrasında kadınlara yapılan taciz iddiaları işin boyutunu değiştiriyor. Haberleri duyanlar ise İkrar Duman Orhan TikTok Hesabı araştırması yaparak paylaştığı videoları izlemek istiyorlar.

İkrar Duman Orhan TikTok

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi haline gelen TikTok her türlü insanı bir araya getiriyor. Esra Erol programına katılan Necla isimli bir kadın büyü çıkartmak için İkrar Duman Orhan ile TikTok üzerinden bağlantıya geçtiğini söyledi. Daha sonrasında yapılan taciz iddiaları ve seans süresine göre ödenen paraları da açıkladı.

İkrar Duman Orhan TikTok
İkrar Duman Orhan TikTok

astrolog, yaşam koçu ve bio enerji uzmanı olduğunu söyleyen İkrar Duman Orhan müşterilerini TikTok gibi çeşitli sosyal medya platformları üzerinden buluyor. ATV erkanlarında yayınlanan Esra Erol programına katılan bir kadın İkrar Duman’ın Bakım adı altında kadınları gece buluşmaya çağırdığını söyledi. Ortalama 350 ve 400 TL aralığında saatlik ücretlerle seanslar yapan İkrar Duman Orhan, psikolojik destek verdiğini de öne sürüyor. Bu iddiaların ardından TikTok hesabında paylaştığı videolar da gündem oldu. Aynı zamanda programa katılarak kendisine seansa gelen bazı kadınların ilişki teklif ettiğini de söyledi. Bu sözler sonrası ortalık oldukça fazla karıştı. Bu haberleri duyanlar ise İkrar Duman Orhan TikTok üzerinden hesabını araştırmaya başlıyorlar. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın