İlknur Biryan TikTok Hesabı

 İlknur Biryan TikTok Hesabı
Okunuyor İlknur Biryan TikTok Hesabı

İlknur Biryan TikTok Hesabı hakkında yapılan haberler sonrasında popüler oldu ve bizde sizlere bu konuda yardımcı olacağız. İnsanlar gerçek hesabının ve kullanıcı adının ne olduğunu bilmedikleri için bu durumu araştırıyorlar. 2021 yılında sosyal medya platformlarının artmasıyla birlikte insanlar merak ettikleri isimleri bu mecralardan araştırıyorlar. Fakat günümüzde ülkeleri dahi bir birlerinin karşısına getiren TikTok uygulamasının insanlar üzerindeki kötü etkisini de bu haberde göreceksiniz. Bazen teknoloji tanımadığımız insanları tekrar tanımaya ve farklı yüzlerini görmemize sebep oluyor. TikTok uygulamasında fenomen olan İlknur Biryan isimli bir kullanıcı eşini terk ederek kaçtığı iddia ediliyor. Bu haberleri duyanlarda hesabını araştırıyorlar.

İlknur Biryan TikTok Hesabı Nedir?

İlknur Biryan TikTok profilini arayan ve bulmaya çalışan çok fazla kullanıcı bulunmaktadır. Bunun sebebi de ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programına katılan Ali Biryanın sözleri. Eşinin TikTok uygulamasında fenomen olmaya başlamasıyla ilişkilerinin zarar gördüğünü iddia etti. Daha sonrasında ise İlknur Biryan’ın 7 çocuğunu da geride bırakarak başka birisine kaçtığını söyledi. İlknur kaçmadan önce kızına kaçacağı insanın adını söylemiş ve babanız beni aramasın demiş.

İlknur Biryan TikTok Hesabı
İlknur Biryan TikTok Hesabı

İlknur Biryan TikTok hesabındaki popülerliğini kötüye kullandığını kızları da dile getirdi. Başkalarıyla da konuştuğunu söyleyen kızları bu durumu babalarının da bildiğini söyledi. Karısı kaçan adam ise karıma olan sevgimden tüm bunları gözüm görmüyor, onun tekrar gelmesini istiyorum diyor. Açıkcası durum karşısında oldukça şaşkınlık içerisine girdik. Tabi ki bu duruma bir yorum yapma hakkına sahip değiliz. Olayı tam anlamayanlar için aşağıda olayın gerçekleştiği bölümü paylaşıyoruz.

İlknur Birtan TikTok Olayı;

İlknur Birtan TikTok


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın