İnShot Pro APK İndir [2020] Son Sürüm

İnShot Pro APK İndir [2020] Son Sürüm

İnShot Pro APK uygulamasını İndir ile cihazlarınıza yüklemek isteyenler için 2020 yılına ait son sürüm dosyalarını paylaşıyoruz. Videoları kolay düzenleyin. Mobil cihazınızda çektiğiniz videoları düzenlemek istiyorsanız InShot uygulamasının pro versiyonu işinize fazlasıyla yarayacak. Aynı zamanda videoları kesebilir ve fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Günümüzde ücretsiz olarak paylaşılan ve içerisinde her özelliği bulunduran bu tür uygulamaları bulmak zor olabiliyor.

Uygulama mağazası üzerinde İnShot Pro uygulamasını yüklemekte sıkıntı yaşıyorsanız geliştiricileri tarafından yayınlanan gerçek APK dosyalarını android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Herhangi hileli veya illegal dosyaları yüklemenizi tavsiye etmiyor ve önermiyoruz.

Gerçek dosyaları yükleyerek uygulamanın bedava özelliklerinden yararlanabilirsiniz. İnShot Pro APK İndir olarak verdiğimiz bağlantılar son sürüm dosyalarını içeriyor. 2020 yılında aldığı her güncelleme sonrasında uygulamayı elle güncellemeniz gerekecek. Uygulama mağazasından indirmeyi denemediyseniz öncelikle oradan indirebilirsiniz.

İnShot Pro APK

İnShot Pro APK, En İyi Video Düzenleyici ve Fotoğraf Düzenleyici, ayrıca profesyonel video kesici olarak hizmet veren bir mobil uygulamadır. Andorid ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında yer almaktadır. Ücretsiz olarak sunulan İnShot uygulamasını bilmeyenler için bu uygulama ile neler yapabileceğinizi anlatacağız.

İnShot Pro APK
İnShot Pro APK

InShot Inc tarafından geliştirilen İnShot Pro isimli uygulama, mağazaların Fotoğrafçılık kategorisinde yer almaktadır. Dünya genelinde 250 milyondan fazla indirilen uygulama 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından değerlendirilmiş ve tam not almayı başarmış. Böylesine yüksek bir oylama’da tam not alabilen uygulamalara gerçekten gözü kapalı güvenebiliriz.

İnShot Pro APK sayesinde uygulama içerisindeki ücretsiz özellikleri kullanabilir veya gelişmiş özellikleri satın alarak daha iyi düzenlemeler yapabilirsiniz. İnstagram, Facebook, TikTok veya YouTube gibi platformlara video, fotoğraf gibi gönderilerinizi düzenleyebilirsiniz. Büyük sayfalara sahip olan kanallar bu uygulamayı tercih ediyor. Uygulamanın genel arayüzünün ve özelliklerinin basit bir kullanıma sahip olmasından dolayı herkesin rahatlıkla kullanıp öğrenebileceği bir uygulamadır.

İnShot Pro Nedir?

İnShot Pro, Video ve Fotoğrafları profesyonel olarak düzenleyen, kesen, kırpan ve daha bir çok özelliği içerisinde barındıran mobil bir uygulamadır. Uygulamanın gelişmiş sürümlerinin sunduğu özellikleri günümüzdeki fotoğrafçılık kategorisinde sunabilen başka bir uygulama bulunmuyor. Sektöründe ve kategorisinde çok iyi bir yere sahip olan İnShot uygulaması hakkındaki detayları anlatacağız.

InShot- En İyi Video Düzenleyici ve Fotoğraf Düzenleyici, ayrıca profesyonel video kesici. En iyi film yapımcısı ve müzikli HD video editörü, kolaylıkla video oluşturmanıza yardımcı olur, YouTube/Instagram için video düzenleme.

İnShot Pro
İnShot Pro

Bu video yapma program kullanılır video kes ve yapmakvideo birlestirmevideo müzik ekleme, Youtube/Instagram için kırpma video.

Ayrıca en iyi görüntü ve fotoğraf editörü! Kullanışlı, kapsamlı ve eğlenceli! InShot ile videoyu sanatsal bir şekilde kolayca video yapma.

?Profesyonel Video Editörü
– Video Kesme/ Kırpma (istediğiniz uzunlukta)
– Video Birlestirme ve Video Birleştirici. Kalitesini kaybetmeden videoyu birleştirin ve sıkıştırın.
– Özelleştirilmiş video filtreleri ve glitch efektleri. Video parlaklığını, kontrastı, doygunluğu vb. Ayarlayın.
– Boy oranlarını 1:1, 16:9, 3:2 gibi tüm ortamlara uygun orana değiştirin. Instagram, Tiktok ve YouTube için no corp programı.
– Videoyu Döndür/Çevir.
– Farklı kenarlıklar ekleyin ve ekin yok. Renkli sınır ve arka plan bulanıklık.

? Müzik & Ses Efektleri & Ses Kayıt Cihazı
– Video arkasina muzik ekleme. InShot özellikli ücretsiz müzik ekleyin, veya Mp3 dosyaları ve diğer formatları gibi kendi müziğinizi ve ses efektleri videoya ekleyin.
– Videonuza bir kaydedici gibi kendi sesinizi ekleyin
– Kolay zaman çizelgesi özellikleri ile ses ve videoyu, senkronize etmek.
– Hem orijinal video hem de orijinal mp3 şarkılar için ses kontrolü.
– Video yapma programı muzikli. Gibi Vinkle videoya muzik ekleme

Sanatsal Filtreler & Glitch Etkileri
– Video ve fotoğraflar için filtresi ve etkileri sürü.
– Şık filtreler, retro filtreler, film tarzı filtreler, ince yüzeyli filtreler …
– Glitch, Eski TV, RGB, Mirror, Gürültü, Mosaic, Print, …
– Video parlaklığını, kontrastı, doygunluğu vb. Ayarlayın. Özelleştirilmiş video filtreleri ve video efektleri.

?️Video Geçiş Efektleri
– Serin geçişler ile Pro video düzenleyici. En az iki klip ekleyin ve iki klibi geçiş efektleriyle birleştirin.
– Şimdi InShot’ta 55+ geçiş efekti mevcut.

?InShot İçin 1000+ çıkartmalar
– Video ve fotoğrafın üstüne emoji & etiket ekleyin.
– Video düzenleme için Çeşitli animasyonlu çıkartmalar.
– Zaman çizelgesi özellikleri ile kolay video ile metin ve emoji senkronize etmek.

✍️Metin ekleyin
– Aralarından seçim yapabileceğiniz birden çok yazı tipi.
– Video ve fotoğrafın üstüne metin ekleyin.
– Zaman çizelgesi özellikleri ile kolay video ile metin ve emoji senkronize etmek.

?Slayt yapma programı
– Fotoğraf slayt gösterisi yapımcısı, müzikle slayt gösterisi oluşturmak için fotoğrafları birleştirin.
– Videoları videolarla karıştırın, videoyu kolayca MP4 formatına dönüştürün. Ücretsiz video yapma programı.

☀️Fotoğraf düzenleyici & kolaj
– Birçok şık düzenleri.
– Benzersiz filtreler, efektler ve renkli arka planlar, arka plan bulanıklık.
– Çoklu oranlar desteklenir. Sevimli çerçeve eğlenceli memes.

?Video Dönüştürücü & Slayt Yapma Programı
– Videoyu kolayca MP4 formatına dönüştürün.Bedava video kesici uygulaması.
– Fotoğraf slayt gösterisi yapıcı, müzikli slayt gösterisi oluşturmak için fotoğrafları birleştirin.

?Paylaş
– 1080P video destekledi.
– Özelleştirilmiş video çıkış çözünürlüğü.
– YouTube, Tiktok, Instagram, Facebook gibi sosyal uygulamalar, Paylaş

İnShot Pro uygulamasıyla ilgili uygulama mağazalarında paylaşılan açıklama yazısı yukarıda aktarılmıştır. Uygulamanın geliştiricilerinin kullanıcılara sunduğu ön bilgileri ve uygulamanın ne işe yaradığının bilgisini içeriyor.

İnShot Pro APK İndir

İnShot Pro APK İndir, özellikle yabancı kaynaklar üzerinde 2020 yılında paylaşılan Download adı altında paylaşılmaktadır. Bu dosyaları cihazlarınıza yüklemeden önce detaylıca bir inceleme yapmanızı öneriyoruz.

İnShot Pro APK İndir
İnShot Pro APK İndir

Yabancı kaynaklar’dan paylaşılan İnShot Pro APK İndir adındaki bağlantıları incelediğimiz zaman içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu gördük. Güvenliğiniz için uygulamanın gerçek sürümünü yükleyin ve uygulama mağazası üzerinden indirmeyi deneyin.

Uygulama mağazasında sorun yaşıyorsanız uygulamanın geliştiricilerinin paylaştığı gerçek bağlantıdan APK dosyalarını yüklemenizi öneriyoruz. Aksi halde cihazınıza yükleyeceğiniz dosyanın içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır.

İnShot Pro APK İndir 2020

İnShot Pro APK İndir 2020 adı altında sizlere uygulamanın gerçek ve herhangi bir işlem görmemiş dosyalarının bulunduğu gerçek bağlantıyı sunuyoruz.

İnShot Pro APK İndir 2020
İnShot Pro APK İndir 2020

Herhangi hileli veya illegal bir dosyayı kesinlikle paylaşmıyor ve böyle dosyaları yüklemenizi önermiyoruz. Yukarıda olabilecek tehlikelerden dolayı sizleri uyardık. Popüler olan her uygulama ile ilgili araştırmalar yaparak kullanıcıları bilgilendirmeye devam edeceğiz.

İnShot Pro APK Son Sürüm

İnShot Pro APK Son Sürüm ile ilgili paylaştığımız yukarıdaki bağlantılarda bulunan İndir seçenekleri 2020 yılındaki en son güncellemeye aittir. Uygulama mağazası üzerinden yükleme işlemini yapamadıysanız eğer gelen her güncellemeyi elle yapmanız gerekiyor.

İnShot Pro APK Son Sürüm
İnShot Pro APK Son Sürüm

Yukarıdaki gerçek bağlantılar’da her güncellemeyi otomatik olarak yeniler. Bundan dolayı İnShot Pro APK dosyasını indir ile yüklerken sürekli olarak son sürüm dosyasını yüklemiş olursunuz.

İnShot Pro APK İndir [2020] Son Sürüm, konumuz güncellenmeye devam edecek. Sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.