İnstagram 20 Yaş Challenge Nedir? ve Nasıl Yapılır?

 İnstagram 20 Yaş Challenge Nedir? ve Nasıl Yapılır?
Okunuyor İnstagram 20 Yaş Challenge Nedir? ve Nasıl Yapılır?

İnstagram 20 yaş challenge nedir?, nasıl yapılır? soruları meydan okumaların artmasıyla birlikte merak edilen sorular arasına girmeyi başardı. Sosyal medya uygulamalarında herkesin gençlik fotoğraflarını bu akımla görmeniz mümkün. Teknolojinin hayatımızın her alanına dahil olduğu bu zamanlarda sosyal medya uygulamaları da bir an olsun yanımızdan ayrılmıyor. Challenge denilen meydan okuma adı altında bir akım haline gelen paylaşımlar bu zamana kadar çok yapıldı. Şimdilerde ise özellikle İnstagram üzerinden 20 yaş challenge denilen bir akım ortaya çıktı.

İnstagram 20 Yaş Challenge Nedir?

İnstagram 20 yaş challenge, bir amacı olmayan akımdır. İlk olarak nereden ve kim tarafından başlatıldığı tespit edilemiyor fakat katılımın çok artması şuanda akımın bir süre daha devam edeceğini gösteriyor. İnstagram, Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamalarında kendinizin 20 yaşındaki fotoğrafı ve şimdiki halinizin fotoğrafını paylaşıyorsunuz veya 20 yaş challenge diyerek 20 yaşınızdaki bir fotoğrafınızı paylaşıyorsunuz. Bu akıma sosyal medyadan büyük ilgi geldi. Siyasetçiler, ünlüler ve halkın her kesimi bu eğlenceli akıma katılıyor.

İnstagram 20 Yaş Challenge Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulamasına girin ve hikaye veya gönderi olarak 20 yaşınıza ait bir fotoğrafı paylaşın. Açıklama olarak 20 yaş challenge yazın, daha sonrasında bu meydan okumaya katılmasını istediğiniz bir ismi etiketleyin. Etiketlediğiniz kişi de tıpkı sizin gibi 20 yaşındaki fotoğrafını paylaşacak ve daha sonra o da bu akıma katılması için bir başka ismi etiketleyecek.

Daha iyi anlamanız için akıma katılan bazı ünlü isimlerden örnekler veriyoruz;

İnstagram 20 Yaş Challenge Nasıl Yapılır?
İnstagram 20 Yaş Challenge Nasıl Yapılır?
İnstagram 20 Yaş Challenge
İnstagram 20 Yaş Challenge


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın