İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nerede?

 İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nerede?
Okunuyor İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nerede?

İnstagram 2021 Özet (Playback) yani Anılar nerede? ve nasıl paylaşılır? gibi kullanıcıların en çok merak ettikleri soruları cevapladık. Yeni yıla girmemize günler kala ünlü sosyal medya platformundaki Özet (Anılar) özelliği herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde Spotify da 2021 yılına ait Özet listesini kullanıcılara sunmuştu. Her kullanıcı 2021 yılının başından sonuna kadar Spotify uygulamasında en çok dinlediği şarkıları ve sanatçıları görüyordu. Bu özelliğin bir hayli beğenilmesi ve ilgi çekmesi sonrasında İnstagram da 2021 özet adı altında anılarınıza göz gezdirebileceğiniz bir özelliği aktif hale getirdi.

İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nedir?

İnstagram 2021 Özet Playback (Anılar) olarak eklenen özellik uygulamada 2021 yılındaki özetinizi göstermektedir. Hikayeler, Gönderiler ve en beğendiğiniz görseller gibi size ait tüm paylaşımlarınızı bir araya getirerek 2021 yılının görünen özetini çıkartıyor. Türkiye’de bu özellik oldukça fazla sevildi ve herkes tarafından paylaşılmaya başlandı.

2021 yılında paylaştığınız 10 farklı içeriği kendiniz seçecek ve bu 10 farklı içeriği 1 ierik haline getirerek paylaşabileceksiniz. Aynı zamanda bu oluşturacağınız içerikleri hem takipçilerinizle paylaşarak bu yılınızın nasıl geçtiğini gösterebilecek, hem de hatıra olarak saklayabileceksiniz.

Aynı zamanda İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback özelliği ile seçeceğiniz bu yıla ait görselleri tekrar düzenleme şansınız da yer almaktadır. Beğenmediğiniz efektleri değiştirebilir veya yeni açıklamalar ekleyebilirsiniz.

İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nerede?, Nasıl Yapılır?
İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nerede?, Nasıl Yapılır?

İnstagram 2021 Özet (Anılar) Playback Nerede?, Nasıl Yapılır ve Paylaşılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarının başında gelen İnstagram yeni getirdiği her özellik gibi Playback isimli 2021 yılının Özet (Anılar) kolajlarını yapabileceğiniz bu özelliğin de kullanımını basitleştirecek. İnstagram uygulamasına girdiğinizde ana sayfanın en üst kısmında hikayeler bölümünde 2021 Özet (Anılar) Playback ikonuna tıklayarak kendinize ait içeriğinizi kolaylıkla oluşturabileceksiniz. Bunun için kendiniz hikaye oluştururken ayrı ayrı eski fotoğrafları bulup düzenlemeye çalışmaktan kurtulacaksınız.

Hikaye bölümünün başında yer alacak olan 2021 Özet (Anılar) Playback özelliğini kullandığınızda 10 farklı eski gönderiyi seçme ve tekrar düzenleme fırsatınız da yer almaktadır. Yani bu yıl paylaştığınız gönderi veya hikayelerinizde beğenmediğiniz efektleri rahatlıkla kaldırıp, değiştirebileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın