İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma (Aralık 2022)

 İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma (Aralık 2022)
Okunuyor İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma (Aralık 2022)

İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma işlemleri için 2022 yılında işlemleri hızlı yapmanızı sağlayacak yardımcı linki sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle hesaplarınız başkalarının eline geçtiğinde rahatlıkla tekrar geri alabileceksiniz. 2022 yılı sonuna kadar İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma için uygulayabileceğiniz tüm adımlar hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma aşamanızı hızlandırmak adına 2022 yılında kısa yol linki olarak bilinen doğrudan bağlantıları sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede askıya alınan İnstagram hesabınızı çok hızlı bir şekilde kurtarabileceksiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tür sosyal medya uygulamalarının hayatımızdaki yeri, daha da ciddileşti. Sosyal medya hesaplarının da öneminin bu kadar artması u hesapları ele geçirmeye çalışan hırsızların da sayısını oldukça arttırmış oldu. Günümüzde İnstagram her ne kadar profil sahiplerine çalınmaya karşı tedbirler koysa da bu gibi olaylarla çok sık karşılaşılıyor. İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma için yapmanız gereken işlemleri burada sizlere detaylarıyla anlatıyoruz. Hesabınızı kurtarmak için işlemler yaparken o sayfalara ulaşmanızı sağlayacak Link bağlantılarını da buradan yine paylaştık.

İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma

İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarmaa için aşağıda anlatılan adımları uygulayabilirsiniz. Daha önce şifrenizi unutmuş gibi İnstagram uygulamasının kullanıcılarına sunduğu hesabınızı geri almanızı sağlayacak basit adımları uygulatacağız. Daha sonrasında bu adımlar işinize yaramazsa hesabınızı kurtarmanızı sağlayacak olan daha ciddi işlemleri nasıl uygulayabileceğinizi anlatacağız. İnstagram hesabı askıya alınan yüzlerce kullanıcı bu teknikleri uygulayarak hesaplarını kurtarmayı başardılar. Hesabınızı çalan kişi hesabın kullanıcı adını, şifresini, mail adresinizi, telefon numarasını değiştirebilir veya hesabınızı kapatabilir. Bu gibi durumlarda yine hesabınızı kurtarmanız mümkündür. 2022 Yılında hesabınızı kurtarabilmeniz için gereken tüm adımları anlattığımız bir rehber haline getireceğiz.

İlk olarak İnstagram hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Eğer kullanıcı adı veya şifre değişikliği varsa kolayca anlayabilirsiniz. Fakat hesabınızı çalanlar kapatmış olursa kurtarmak için uygulamanız gerekecek adımlar daha farklı olacaktır. Bu yüzden hesabınızı çalanların ne gibi bir teknik uyguladığınız tespit etmeniz gerekiyor. Bunu nasıl yapabileceğinizi de yine anlatıyoruz.

Çalınan İnstagram Hesabı Kurtarma
İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma

İlk olarak yukarıdaki butona basın ve karşınıza gelecek olan ekrandaki adımları eksiksiz doğru bir şekilde uygulayın. Bu işlemler İnstagram Askıya Alınan Hesap Kurtarma için oldukça önemlidir. Bu sebeple dolduracağınız alanları aşağıda anlattığımız gibi oldukça titiz davranmanız gerekiyor.

  • Bu hesap bir işletmeyi, ürünü ya da hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor?

Eğer kurtarmak istediğiniz hesap bir işletme hesabıysa buraya Evet demelisiniz. Eğer şahsi kullandığınız bir hesapsa Hayır demelisiniz.

  • Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız?

İnstagram uygulamasına kayıt yaptırırken girdiğiniz Adınız ve Soyadınızı yazmanız gerekmektedir. Eğer sahte bir isim yazdıysanız gerçek isminizi yazınız.

  • Instagram kullanıcı adınız?

Bu alana hesabınızın kullanıcı adını yazınız. Eğer hesabınızı çalan kullanıcı adını değiştirdiyse değiştirdiği kullanıcı adını yazmanıza gerek yok.

  • E-posta adresiniz?

Kurtarmak istediğiniz askıya alınan İnstagram hesabını oluştururken kullandığınız E-posta adresinizi de bu alana yazınız.

  • Hangi ülkeden yazıyorsunuz?

İnstagram hesabınıza girdiğiniz ülkeyi söyleyin. Eğer Türkiye’de bağlanıyorsanız cevap da “Türkiye” olmalı.

Bu işlemleri yaptıktan sonra İnstagram size bir E-Posta gönderecek. Bu e postanın içerisinde ne yapmanız gerektiğinin bilgileri yazılacaktır. Genellikle hesabın sizin olduğunu doğrulamak adına sizden özel bir işlem istiyorlar.

İnstagram hesabınızı kurtarmak için mailinize gelen bir posta da kod yazılmıştır. Bu kodu A4 Kağıdına okunaklı şekilde yazdıktan sonra kağıdı tutarak bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Çekeceğiniz fotoğrafta yüzünüz tam ve düzgün gözükmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kağıt da yine fotoğrafta üzerine yazdığınız kod ile görülmelidir.

İnstagram Hesap Çalma Nasıl Oluyor?

İnstagram Hesap Çalma ile ilgili aklınıza gelebilecek çoğu sorunun cevabını burada bulacaksınız, aynı zamanda bu tür işlemlerin nasıl gerçekleştiğini’de öğreneceksiniz. 2022 yılında hala popüler olan mobil platformun en büyük sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram kullanıcılarının hesaplarını çalmak kolay olmayacak.

İnstagram Hesap Çalma
İnstagram Hesap Çalma

Çoğu İnternet sitesi gibi hesabını çalmak istediğiniz insanın telefonunu çalın gibi saçma sapan önerilerde bulunmak yerine gerçekten derinlere ineceğiz. İnstagram Hesap Çalma rehber yazımızda anlamadığınız yerleri veya aklınıza gelen soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir yazılımcı veya kodlardan hiç anlamayan birisi olabilirsiniz fakat öyle yöntemler var ki bilgisayar kullanmayı yeni öğrenen bir insanın bile rahatlıkla yapabileceği türden. 2022 yılına özel bir rehber yazısıdır, kesinlikle nasıl yapıldığını adım adım anlatmıyoruz ve önermiyoruz. Sadece İnstagram Hesap Çalma ile ilgili bize sıkça sorduğunuz soruları yanıtlamak ve bu konuda sizleri bilgilendirmek amacıyla yazı hazırlanmıştır.

İnstagram bu tür saldırılara karşı kendini savunacağını’da unutmayın, aynı zamanda hesap çalma işlemi sonrasında hakkınızda yasal işlem başlatılabilir ve ciddi cezalar alabilirsiniz. Daha önce bu tip suçlar yüzünden para cezası ve hapis cezası alan çok insan var. İnstagram hesap çalma ile ilgili merakınızı gidermek ve konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın