e
sv

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler

3857 Okunma — 03 Mayıs 2021 15:00
İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler yazısı ile karşılaşanlar hesaplarına giriş yapamıyorlar. Alınan bu hata veya sorunun sebebini ve nasıl çözüleceğini 2021 yılında güncel bilgilerle anlattık. İnstagram uygulamasına giriş yapmak için tıkladıkları zaman hesaplarından çıkış yapıldığını görüyor ve tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda ise “İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler” yazısıyla karşılaşıyorsanız aşağıdaki bilgiler işinize yarayacaktır.

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler Yazısı

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler Yazısı hesaba giriş yapmanızı engelleyen bir mesajdır. Eğer bu hatayı alıyorsanız telaş yapmanıza gerek yok bazı basit işlemler yaparak tekrar hesabınıza giriş yapabileceksiniz. Çeşitli nedenlerle hesabınız kapatılmış veya bir sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin, genellikle İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler ile karşılaşanlar bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı denediklerinde bu yazı ile karşılaşamadan hesaplarına giriş yapabiliyorlar.

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler Yazısı
İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler Yazısı

Yukarıdaki butona basarak açılan resmi sitedeki adımları tamamlayın. Hesabınız büyük ihtimalle kapatıldı veya askıya alındı. Bu sayede tekrar hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. “Bilgilerini verdiğin için teşekkürler.
Bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz taktirde yaklaşık 24 saat içinde yardım merkezi’nde bir değerlendirme talep edebileceksin.” yazısı yaşadığınız hatayı anlatmaktadır.

Yukarıdaki adımları uygularken dikkatli olun, hesabın size ait olduğunu doğrulamanız için hesabı oluşturduğunuz mail adresi ve telefon numarası çok işinize yarayacaktır. Aynı zamanda doğrulama için eski kullandığınız şifreler ve kullanıcı adlarınızın da önemi büyük. Yani hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak özel bilgiler burada tekrar hesabı almanızı sağlayacak önemli faktörlerdir.

İnstagram Hesabınızı Güvene Alın

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler gibi karşılaştığınız hatalardan sizleri yukarıdaki yöntemlerle kurtarabilirsiniz. Daha sonrasında hesabınızı güvene almayı unutmayınız. 2 Faktörlü kimlik doğrulaması gibi adımları uygulayarak hesabınızı sağlama almanız çok önemli. Bu sayede hesaplarınız tekrar bu şekilde bir problemle karşılaşmanızı engelleyecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler