İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?

 İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?
Okunuyor İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?

İnstagram Disney Filtresi yapmak isteyenler nasıl yapılır? sorusunu soruyorlar, kendinizi bir animasyon filmi karakterine çevirecek bu efekti nasıl yapabileceğinizi öğrenin. Aynı zamanda konuyla ilgili tüm merak edilenleri de cevapladık. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram ülkemizde de en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Hemen hemen çevremizdeki herkesin bir İnstagram hesabı olması bizim de olması gerektiğini işaret ediyor. Fotoğraf paylaşma ve arkadaşlarınızla mesajlaşma gibi sıradan özelliklerin dışına çıkarak yeni trendler de sağlamayı başarmışlar. Uygulamaya getirilen hikaye ve durum özelliğini geliştirerek kendinizi değişik efektlerle çekme şansını da sunuyor.

İnstagram Disney Filtresi Nedir?

İnstagram Disney Filtresi günümüzdeki Disney animasyon filmleri ve çizgi filmlerden esinlenilerek geliştirilen bir fotoğraf / video efektidir. İnstagram uygulaması içerisindeki hikaye bölümünden seçebileceğiniz efektler arasında yer alan Disney Filtresi sayesinde algoritma yüzünüzü bir animasyon karakterine çeviriyor. Herhangi ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan bu efekti kolayca kullanabilirsiniz. Nasıl yapılır? bilmeyenler için aşağıda detaylıca anlattık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Walt Disney Animasyon Stüdyoları merkezi Burbank, California’da bulunan bir Amerikan animasyon stüdyosudur. Stüdyonun filmleri genellikle “Disney Klasikleri” olarak adlandırılır. 1937’de ilk filmleri olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gösterime girdi. Bu filmle beraber günümüze kadar 59 animasyon film yaptılar. İnstagram uygulamasında kullanacağınız Disney Filtresi de oldukça kaliteli şekilde sizi bir animasyon karakterine büründürmeyi sağlayacaktır.

İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulamasında şuanda en çok ilgi gören Disney filtresi efektini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulayın. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz, sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz. 2021 yılında gelecek güncellemelerle birlikte İnstagram disney filtresinde olabilecek değişikleri de buradan bildireceğiz.

İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?
İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?
  • İnstagram hikaye kısmına gelin,
  • Efeklete tıklayın,
  • Efektler arasında gezintiye çıkın,
  • Efekt ara özelliği gelince oraya “Disney Face” yazın,
  • Disney efektini seçin ve uygulayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın