e
sv

İnstagram DM Çöktü Sorunu (2023) Haziran

608 Okunma — 01 Haziran 2023 11:53
İnstagram DM Çöktü Sorunu (2023) Ocak
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram DM Çöktü şikayetlerinin artması üzerine 2023 Haziran ayında görünen bu hata ile ilgili detayları sizlere aktarıyoruz. Popüler sosyal medya platformu olan İnstagram da mesaj atmak için kullanılan DM kısaltmasının çöktüğü yönünde oldukça fazla şikayet gelmeye başladı. Genelde bu tür sosyal medyalarda kullanıcıların şikayetlerinin ardından resmi açıklamalara bakılması gerekilmektedir. Fakat bu tür durumların daha önce de karşılaşıldığını için çözümü hakkında bir kaç yöntemi sizlerle paylaşmaya karar verdik.

İnstagram DM Çöktü, mesaj atılmıyor 2023 yıllarında çok görmeye alışık olduğumuz bir haber. Gerçekten DM özelliği çöktü mü? gelin gerçekleri öğrenin. Ünlü sosyal medya uygulaması İnstagram DM Çöktü şeklinde çok aramalar yapılmaya başlandı. Mesaj atılamadığını görenler sistemin bir hatadan ziyade çöktüğünü düşünmeye başlamışlar. Kısmen doğru kısmen de yanlış bir düşünce. İnstagram DM Çöktü mü? detaylarıyla.

İnstagram DM Çöktü mü?

İnstagram DM Çöktü, fakat bu çökme olayı sistemlerin dolup taşmasından bir anda olabilecek bir şey değil. Ünlü sosyal medya uygulaması kullanıcı sayısı ve tepkilerine göre büyük sunucularında her zaman hazırlıklı bekliyor. Fakat bazen uygulamaya gelen güncellemeler çeşitli sorunlarla karşılaşmanızı sağlamakta.

İnstagram DM Çöktü mü?
İnstagram DM Çöktü mü?

İnstagram DM Çöktü mü? sorusuna verilecek en doğru cevap, evet çöktü olacaktır. Her ne sebepten olursa olsun ulaşılamadığı için bir şeyler yolunda gitmediği anlaşılıyor.

İnstagram DM Nedir?

İnstagram DM Nedir?
İnstagram DM Nedir?

DM, İngilizcesi olan “Direct Message” kelimelerinin baş harflerini kullanarak yapılan bir kısaltmadır. Türkçesi ise direkt mesaj anlamına gelmektedir. Aslında, Instagram ve Twitter üzerinden birine, sadece o kişinin görebileceği özel bir kısa mesaj atmak, DM nasıl atılır sorusunun cevabı.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram DM Çöktü Sorunu (2023) Haziran