e
sv

İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır?

607 Okunma — 10 Kasım 2022 13:47
İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır? sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Instagram, sınırlı sayıda kullanıcıyla bir süredir denemeler yaptıktan sonra yeni bir ‘Notlar’ özelliğini kullanıma sundu. Özelliğin potansiyel tanıtımıyla ilgili haberler ilk olarak bu yıl Haziran ayında yayınlandı ve şimdi daha geniş bir kitleye ulaştı. Instagram Notları özelliği, arama çubuğunun altındaki Direkt Mesaj (DM) bölümünde bulunabilir ve 24 saat boyunca takipçileriniz tarafından görülebilir. 

Amacımız İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır? gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır?

İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır? için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır? sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır? sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

İnstagram Yeni Not Özelliği (2022)
İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır?
 • Notlar özelliğini kullanmak için Instagram uygulamasını en son sürümüne güncelleyin.
 • Bir iOS veya Android akıllı telefonda güncelleme yaptıktan sonra uygulamayı açın.
 • ‘Notunuz’ seçeneğini bulmak için DM bölümünü kontrol edin.
 • Seçeneğe dokunun ve ‘Aklınızdan geçenleri paylaşın…’ istemine tıklayın.
 • Yakın arkadaşlarınızı veya geri takip ettiğiniz kişileri seçerek notlarınızı paylaşabilirsiniz.
 • Notlarınızı göndermek için ‘paylaş’a dokunun. 

24 saatlik son tarihten önce yeni bir not gönderilirse, bir önceki not otomatik olarak silineceğinden, günde yalnızca bir not gönderilebileceğini belirtmek içindir. 

İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır? sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram DM Notlar Nasıl Açılır ve Kapatılır?