e
sv

İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü 2019

1067 Okunma — 18 Eylül 2019 11:57
İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü 2021
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü 2019 güncel haliyle paylaşıyoruz. İnstagram kullanıcılarının 2019 yılında karşılaştıkları en can sıkan durduruldu hatası olmuştur bizde bu yazımızda çözümü açıklıyoruz.

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram duruldu hatası ile kullanıcı kaybı yaşamaya başladı. Ne olursa olsun uygulamayı kullanmayı bırakmayan büyük bir kesimde hatanın çözüm yollarını arıyorlar. Eğer bu yazımızı okuyorsanız sizde bu büyük kesim arasındasınız demektir.

Bu hatayı almanızın sebepleri arasında, ön belleğinizin fazla dolması veya uygulamaya ait yeni güncellemeleri yapmamanız olabilir. Günümüzde herkesin telefonunda onlarca farklı uygulama bulunuyor ve bu uygulamalar kısa sürede telefonun ön belleğini doldurabiliyor. Telefonunuzun ön belleği dolduğu zaman bir çok uygulamayı çalıştırmayacak’dır.

İnstagram Durduruldu Hatası Çözüm Yolları

İnstagram Durduruldu Hatası neden olur yukarıda sizlere açıkladık, sıra geldi bu hatanın çözümünü ve çözüm yollarını anlatmaya. İnstagram durduruldu hatası çözümü aşağıdaki adımları doğru uygulamanız ile düzelecektir.

İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü
İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü

Telefonunuzun işletim sistemi Android veya İOS fark etmez, aşağıdaki yöntem her telefona uygundur.

Öncelikle İnstagram ve diğer açık tüm uygulamaları kapatın. İşinize yaramayan, gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz. Eğer telefonunuzdaki hiç bir uygulamayı kaldırmak istemiyorsanız.

Ayarlar > Uygulamalarım > X Uygulaması > Ön belleği temizle, işlemini uygulayın.

Yukarıdaki İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü işinize yaramadıysa telefonunuzdan uygulamayı tamamen kaldırıp en güncel sürümünü tekrar kurun.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Tamer
  4 sene önce

  eline sağlık kanka

  yorum beğen
 • Seher
  4 sene önce

  Çok sağol bu kadar basitmiş gerçekten.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

İnstagram Durduruldu Hatası Çözümü 2019