İnstagram Gizli Hesap Görme (İOS) 2022

 İnstagram Gizli Hesap Görme (İOS) 2022
Okunuyor İnstagram Gizli Hesap Görme (İOS) 2022

İOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda İnstagram Gizli Hesap Görme işlemini yapabileceğiniz internet sitesi ve uygulamalardan bahsedeceğiz. Bedava olarak en iyi hizmeti sağlayanları burada sizlere tanıtıyoruz. Bu sayede ücretli ve zararlı sitelerden uzak durarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda İnstagram Gizli Hesap Görme uygulaması adı altında İOS cihazlara zararlı yazılımlar yükletilmeye çalışılıyor.

İOS cihazlarda İnstagram Gizli Hesap Görme

İOS cihazlarınız üzerinden İnstagram uygulamasındaki gizli hesapları görme hakkında bir çok uygulama ve site mevcut. Zaten bunları uygulama mağazasından veya arama motorlarıyla bulabilirsiniz. Biz sizlere takip etmek istemediğiniz fakat içerisinde neler olduğunu merak ettiğiniz hesapları nasıl gözlemleyebileceğinizi anlatacağız. Bu yöntem ile birlikte herhangi bir uygulama veya siteye ihtiyaç duymayacaksınız. Mobil uygulamaların içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar hesaplarınıza zarar verebilir. Bu tür uygulamalar uygulama mağazalarında yer almadığı için başka sitelerden indirmek durumunda kalıyorsunuz. Fakat o siteler sizlere zararlı bir uygulama indirtip indirtmediği yönünde bir fikriniz olmuyor.

İOS cihazlarda İnstagram Gizli Hesap Görme
İOS cihazlarda İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram Gizli Hesap Görme İOS için önerdiğimiz yöntem tamamen legal ve doğal bir yöntemdir. İnstagram uygulamasının doğasından yararlanarak bu tür programlara ihtiyaç duymadan ilerleyeceğiz. zaten bu tür programlar hizmetlerini parayla satıyorlar. Öyle bir zahmete girmek yerine yarım saat içerisinde kendinize özel gizli hesapları görmenizi sağlayacak işlemi tamamlayacaksınız.

Bir İnstagram hesabı açın. İnsanları gizliden takip etmek istediğiniz hesapları oluştururken genellikle insanlar hep sayfa hesapları açıyorlar. Sizin takip edeceğiniz kişinin profilinizi takip etmesine gerek yok, siz takip edin yeter. Bunun için bir tane gerçek kullanıymış gib isahte hesap açmanız yeterli olacaktır. Kafanızdan çok karmaşık olmayacak bir isim uydurun e hesabınızı oluşturun. Daha sonra birilerini takip edin ve onların geri sizi takip etmesini bekleyin. Ortalama 200 takipçiye ulaştığınız zaman takip ettiğiniz kişi sayısını düşürün. Örneğin: 100 Kişi takip edin, 200 kişi sizi takip etsin.

Daha sonra profil resminizi ve açıklamanızı yazın. Tabiki burada kullanacağınız fotoğraflar fake olsun. Bir kaç tanede fotoğraf paylaşın. Daha sonra profinizi gizleyin. Ve takip etmek istediğiniz kişiye takip isteği yollayın. Çok yüksek ihtimalle takip isteğinizi onaylayacaktır. Sizi geri takip etmesine gerek yok, nasıl olsa artık onun hesabını ve paylaşımlarını görebiliyorsunuz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın