İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Haziran

 İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Haziran
Okunuyor İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Haziran

İnstagram gizli hesapları görme, işlemlerini yapmak için buna imkan sağlayan siteleri araştıran kullanıcılar için hepsini listeledik. 2023 yılı boyunca her ay içeriği ziyaret ettiğinizde sizlere bedava bir şekilde dilediğiniz farklı İnstagram hesabının gizli profillerini görmenizi sağlayacak olan siteler hakkındaki bilgileri buradan bulabileceksiniz. Ülkemizde aktif olarak milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal medya platformunda kullanıcılar artık sahte hesaplar açmak yerine “Gizli hesapları görme sitesi” sayesinde diledikleri gizli profilleri görüntüleyebiliyorlar. Ülkemizde çok fazla popüler olmayan bu siteler hakkında sizleri hem bilgilendirmek hem de güncel listeler sunarak bu konuda yaptığınız araştırmalar da yardımcı olmak maksadıyla içeriği oluşturduk. Bu sayede aşağıda paylaşılan listelerden yararlanarak dilediğiniz gizli hesaba sahip porifli buradaki bilgiler sayesinde görüntüleyebileceksiniz.

Genellikle İnstagram kullanıcıları merak ettikleri bir hesap olduğu zaman onu kendi profilleri ile takip etmek istemiyorlar. Bu durumda ise gizli hesaba sahip profilleri görüntülemek bir süredir imkansız gibi gözüküyordu. Bunun için insanlar sahte hesaplar açarak profilini görüntülemek istedikleri kullanıcılara takip isteği atmaya başladılar. Tabi bu durum kısa süre içerisinde herkes tarafından anlaşılmaya başlayınca artık gizli profili olan insanlar da kendilerine gelen sahte hesapların takip isteklerini kabul etmemeye başladı.

Tabi ki insanlar bu duruma da bir çözüm buldu ve dediler ki; “Madem sahte profillerimiz artık anlaşılıyor, o zaman gerçekçi olan sahte profiller yaparız.” ve artık insanlar sanki bir sosyal medya içerik üreticisi sayfası gibi veya gerçek bir hesap gibi profiller oluşturmaya başladılar. Ta’ki bu durumlar İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitesi gibi araçların ortaya çıkmaya başlamadığı günlere kadardı. Artık insanlar birisinin gizli profillerini görmek istediklerinde sahte bir hesapla uğraşmak zorunda değiller. Aşağıda gizli hesapları görmenizi sağlayacak sitelerle ilgili geniş bilgilere yer verildi.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitesinin Amacı Nedir?

Ülkemizde günlük milyonlarca aktif kullanıcı sayısına ulaşan İnstagram hemen hemen herkesin kullandığı bir sosyal medya platformudur. Genellikle bu platformu kullanan insanlar merak ettikleri veya hakkında bilgi sahibi olmak istedikleri insanlar olunca buradan onların profillerini bularak tüm bilgileri edinmemizi de sağlıyordu.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Mayıs
İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Haziran

Çünkü günlük hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal medya platformlarında insanlar neler yaptıklarını, nerede olduklarını ve neler sevdiklerine kadar bir çok bilgiyi hesaplarında paylaşıyorlar. Özel hayatın gizliliği olduğu gibi İnstagram gibi sosyal medya platformlarında da bir çok gizlilik ayarları bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılan “Gizli Profil” özelliğidir. Gizli profil sahipleri yalnızca kendi takip ettikleri kullanıcıların kendilerinin neler paylaştığını, hikayelerini, gönderilerini, durumlarını ve hatta mesajlaşma özelliğini dahi sınırlamakta. Gizli profil sahibinin takip etmediği kullanıcılar bunlarla ilgili hiç bir bilgiye ulaşamıyorlar.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Mayıs
İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitelerin Listesi (2023) Haziran

Gizli hesapları görme sitesi adında ortaya çıkan web siteleri aslında birer araç görevi görmektedir. İnstagram kullanıcıları gizli profili bulunan hesap sahiplerinin sanki kendilerini takip ediyormuş gibi görüntülemenizi sağlamaktadır. Ücretsiz olarak hizmet sunan buna benzer birçok web sitesi bulunuyor. Herhangi bir uygulama yüklemeden gizli olan profilleri görmenizi sağlayan bu sitelere dair 2023 yılına özel listelemelerimiz güncellenmeye devam edilecektir. Bu sayede herhangi bir zaman içerisinde İnstagram da gizli hesaba ait profili görüntülemek istediğinizde burayı ziyaret ederek en çok kullanılan ve ilgi gören sitelerin en güncel sonuçlarına ulaşabileceksiniz.

Bu Siteler Ücretli mi?

Bu Siteler Ücretli mi?
Bu Siteler Ücretli mi?

Genellikle İnstagram gizli profilleri görüntülememizi sağlayan bu siteler ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Lakin belirli bir kaç aramanın ardından ücretli bir üyelik paketine geçerek uygulamayı kullanmanız bekleniyor. Yani ücretsiz olarak bir kaç kere İnstagram da gizli hesaplara ait profilleri buralardan görüntüleyebilirsiniz. Lakin daha fazla sorgulama yapmak ve tüm özelliklerinden yararlanmak için çoğu ücretli olan paketlerini sizlere satmaya çalışmaktadır. Eğer herhangi bir ücret ödemeden bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki 2023 yılına özel paylaştığımız listelerimizdeki sitelere ücretsiz kayıt olarak sırayla hepsinin verdiği ücretsiz denemelerden faydalanabilirsiniz.

İnstagram da Gizli Hesapları Görmemizi Sağlayacak Siteler Nedir?;

1) Glassagram: Popüler Gizli Hesap Görme Sitesi

1) Glassagram: Popüler Gizli Hesap Görme Sitesi
1) Glassagram: Popüler Gizli Hesap Görme Sitesi

Glassagram yalnızca İnstagram da gizli profilleri görüntülememizi sağlayan bir site değildir. Aynı zamanda dilediğimiz profillerin konumları, diğer sosyal medya hesapları veya telefon etkinlikleri gibi bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Özellikler:

  • Herhangi bir şekilde uğraşmadan verileri size özel senkronize eder.
  • Dilediğiniz Gizli İnstagram Profillerini görüntülemenizi sağlar
  • Merak ettiğiniz kişilerin konum veya telefon bilgileri gibi bir çok anlamda takip etmenize olanak tanır.

2) mSpy: Gizli Profilleri Görüntülemekten Çok Daha Fazlası

2) mSpy: Gizli Profilleri Görüntülemekten Çok Daha Fazlası
2) mSpy: Gizli Profilleri Görüntülemekten Çok Daha Fazlası

mSpy, yalnızca İnstagram gizli hesapları görmenize sağlamakla kalmıyor. Web sitesi aracılığıyla özellikleri arasında çeşitli casusluklara da yer ayırmış durumda. Lakin biz konumuz olan İnstagram da bulunna gizli profile sahip kullanıcıların nasıl profillerini görüntüleyebileceğimizi anlattığımız için bu tarafına dikkat çekeceğiz.

Özellikler:

  • Gizli Profile sahip İnstagram hesaplarına tam erişim
  • Hikaye ve öne çıkanlarını görüntüleyin
  • Paylaşımlarını görün
  • Durum, Notlar gibi diğer özel mesajlarını görün

3) xMobi – Kendinizi Gizleyin ve Gizlice Hesapları Görüntüleyin

xMobi3) xMobi – Kendinizi Gizleyin ve Gizlice Hesapları Görüntüleyin
3) xMobi – Kendinizi Gizleyin ve Gizlice Hesapları Görüntüleyin

xMobi, gizli profile sahip kullanıcıların hesaplarını görüntülerken de bunu gizlice yapmayı başarmaktadır. Normalde gizli profile sahip bir kullanıcı hikayesine kimin baktığını gördüğünde orada anonim hesaplar olduğunu fark edebilir. Lakin artık bu durum da gerçekleşmeden gizli profilleri takip etmek mümkün.

Özellikler:

  • Gizliliğinize önem verir
  • Gizli İnstagram profillerine tam erişim sağlar

İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitesi olarak yeni siteler de güncel şekilde eklenmeye devam edilecek. Şuanda Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve en kaliteli hizmeti sunan aktif siteleri listeledik. Konuyla ilgili tüm merak edilen sorularınız da cevaplanacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL