İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS

 İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS
Okunuyor İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS

Merhaba arkadaşlar, İnstagram Güncelleme Yap ve İndir ile yeni gelen yama sayesinde Yoruma Gif Ekleme özelliğini kullanabilirsiniz. Eğer Gif Ekleme özelliği gelmediyse bu güncellemeyi yaparak hemen özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan dünyanın en popüler sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. Ülkemizde de milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan İnstagram uygulamasında her gelen özellik kullanıcıları da oldukça etkiliyor.

Son günlerde insanlar paylaşımlara girildiği zaman yorum olarak gif atıldığını görmeye başladı. Gif yorumunda yer alan Daha Fazlası yazısına tıkladığımız zaman aynı gönderiye bizde farklı bir gif ekleyebiliyoruz. Lakin herkes Daha Fazlası ile ekliyorsa ilk gifi kim, nasıl atıyor? bu merak edilmekte. İnstagram uygulamasına gelen güncelleme ile eklenen Yoruma Gif Ekleme Özelliği sayesinde yorum yaparken mesaj yazma penceresinin yanında Gif ekleme özelliğine dair bir buton bulunmaktadır. Bu buton veya ikona tıklayarak yorumunuzu Gif şeklinde yazabiliyorsunuz. Eğer sizde bu gözükmüyorsa İnstagram uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir. Nasıl yapacağınızı ve bu güncelleme ile ne gibi özelliklerden yararlanabileceğinize dair detayları sizlerle paylaştık.

İnstagram Güncelleme Yap Androd “APK” ve iPhone “İOS” (Yoruma Gif Ekleme Özelliği Gelecek)

İnstagram Güncelleme Yap ve İndir sayesinde Android işletim sistemi kullanan tüm cihazlar APK dosyalarıyla, veya iPhone cihaz kullanıcıları da İOS dosyaları sayesinde bu özelliği açabilecekler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıyı kullanarak hemen uygulamanızı güncelleyin. Daha sonrasında ise yoruma gif ekleme özelliğinizin aktif olarak bulunduğunu göreceksiniz. Yalnızca mesaj veya ifadelerle değil artık giflerle de yorum yapılabilecek. Bu durum aslında İnstagram uygulamasının yorumlarının daha sık kullanılabilmesi ve aynı zamanda yorum çeşitliliğini daha özgünleşebilecek duruma getirilmesini hedefliyor.

İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS
İnstagram Güncelle (Yoruma Gif Ekleme Özelliği) APK ve İOS

Eğer İnstagram yoruma gif ekleme özelliği bende gelemdi şikayetleriniz varsa ona özel açacağımız içerikten de yararlanabilirsiniz. Bu sayede nasıl gif ekleyebileceğinizi daha detaylı öğrenmiş olacaksınız. Lakin şuanda ilk etapta bu gif ekleme özelliğinin açılması adına İnstagram uygulamanızı son sürüm olarak güncellemeniz gerekmektedir. Çoğu kullanıcı bende güncelleme gözükmüyor lakin özellikte yok diye şikayetlerde bulunuyor. Bu saye de bu sorun da ortadan kalkmış olacak. İnstagram da DM üzerinden mesajlaşırken mesajlaşma penceresinden gönderilen GİF platformu ile yine aynı çalışmaktadır. Lakin İnstagram da gönderiye yorum yaparken mesajlaşma kısmından Gif seçmeye çalışırsanız uyumlu olmadığı için göndermeyecektir. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz, herkese keyifli günler dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın