İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

Son zamanlarda İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? sorusu oldukça fazla sorulmaya başlandı. Paylaşımlarınızı takip ettiğiniz insanların görmesini sağlayacağız. İnstagram milyonlarca insanın kullandığı en popüler sosyal medya uygulamalarında ilk sıralarda bulunuyor. Tabii bu kadar insanın kullandığı bu platformda insanlar uygulama için bazen gizlilik ihtiyacı hissediyor.

Hayatımızı bir şekilde göstermek paylaşmak istediğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Yaptığımız her şeyi gözler önüne sermek istiyoruz. Bir kısmımız tanımadığımız insanların bizi takip etmesini bir kısmımız ise hesabımızı gizleyerek sadece tanıdığımız insanların sosyal medya hesabımızı görmesini istiyoruz. Bu yazımızda İnstagram hesabının nasıl gizlendiğini anlatacağız. İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? gibi konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? sorusunu soranlar için aşağıdaki adımlarda bu işlemin nasıl yapabileceğinizi anlattık. 2020 yılında bu işlemi yapmak çok basit sadece aşağıda sıraladığımız adımları takip edin.‌

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir?
İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir?
  • İnstagram uygulamasını açın.‌ Profil kısmına basın.‌
  • Sağ üstte bulunan üç çizgiye tıklayın.‌ En altta çıkan “Ayarlar” yazısına tıklayın.
  • ? işareti bulunan “Gizlilik” yazısına tıklayın.‌
  • En üstte çıkan “Gizli Hesap” yazısının yanındaki butona tıklayın.‌
  • Son olarak butona tıklayınca çıkan “gizli hesaba geç” uyarısını onaylayın. 
  • İnstagram hesabımızı nasıl gizleyeceğinizi adım adım anlattık. Gizliliği kapatmak için ise aynı adımları takip edebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları doğru uyguladıysanız artık İnstagram hesabınız gizli profile geçecektir. İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? gibi konuyla ilgili merak edilen diğer soruları da buradan cevaplıyoruz.

İnstagram Hesabı Gizlenince Neler Gözükür?

İnstagram Hesabı Gizlenince Neler Gözükür?
İnstagram Hesabı Gizlenince Neler Gözükür?

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? sorusunu soranların en merak ettikleri sorulardan bir tanesini sizler için cevaplıyoruz. İnstagram hesabınızı gizlediğiniz zaman takip ettiğiniz kullanıcılar sanki hesabınız gizli değilmiş gibi görmeye devam ederler.

Fakat takip etmediğiniz kullanıcılar profilinize girdiği zaman kapat fotoğrafınızı, kullanıcı adınızı, isminizi, biyografi yazınızı, kaç gönderi paylaştığınızı, kaç kişiyi takip ettiğinizi ve kaç kişinin sizi takip ettiğini görür. Aynı zamanda İnstagram hesabını gizlediğiniz zaman sizin takip etmediğiniz kullanıcılar mesaj attığı zaman bu mesaj ayrı bir kutuya düşer.

İnstagram Gizli Hesapları Görme

İnstagram Gizli Hesapları Görme için kullanılan LiLi APK uygulamasından bahsedeceğiz. Bu uygulama profili gizli olan hesapları kendi hesabımızdan takip etmeden görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Yukarıda verdiğimiz İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? sorusunun cevabındaki adımları uygularsanız hesabınızı kimse göremez.

LiLi APK v10 İndir [En Son Sürüm]

Fakat bu tür uygulamalar sayesinde hesaplarınıza başkaları erişebilir. Eğer bu tür yollarla da erişilmesini istemiyorsanız İnstagram hesabınızı farklı uygulamalarda doğrulamamanız gerekiyor. Genellikle bu tür uygulamaları indiren ve kullanan kullanıcıların bilgilerini alarak başka kullanıcılara gösteriyor. Ayrıca takip isteğini onaylarken tanıdığınız bir insan olduğuna dikkat edin.

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir? sorusunu güncel olarak cevaplamaya devam edeceğiz. Aynı zamanda merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

19
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.