İnstagram Hikaye Gizleme Rehberi

 İnstagram Hikaye Gizleme Rehberi
Okunuyor İnstagram Hikaye Gizleme Rehberi

İnstagram Hikaye Gizleme Özelliğini bilmeyenler ve bu özellik hakkında sorular soranlar için geniş bir rehber yazısını sizlerin isteği sonrasında hazırlama kararı aldık. Kullanıcıların bize sordukları İnstagram Hikaye Gizleme nasıl yapılıyor? veya bun yapınca başkaları tarafından anlaşılır mı? gibi bir çok soruya yanıt vereceğiz.

Android ve İOS işletim sistemli akıllı cihaz sahiplerinin vazgeçilmez sosyal medya platformu olan İnstagram kullanıcıları için geliştirdiği özellikler ile sürekli gündemde. Sosyal medya platformlarında kendine özgü özellikleri ile sürekli ilgileri üzerinde toplamayı başarıyor. Kullanıcı deneyimini arttırmak adına geliştirdiği Hikaye Gizleme özelliğiyle birlikte kullanıcılarının isteklerini karşılamayı başardı.

İlk olarak size bu yazımızda İnstagram Hikaye Gizleme Açma işleminin nasıl olduğunu açıklayacağız ve sonrasında diğer sorularınızı yanıtlayacağız. Eğer sormak istediğiniz farklı bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

İnstagram Hikaye Gizleme

İnstagram Hikaye Gizleme
İnstagram Hikaye Gizleme

İnstagram Hikaye Gizleme Açma işlemini nasıl yapacağınızı lafı fazla uzatmadan aşağıda maddeler halinde anlatıyoruz. Sonrasında hikaye gizleme ile ilgili merak ettiğiniz soruları yanıtlayacağız.

İnstagram Hikaye Gizleme:

  • İnstagram uygulamasına girin
  • Ayarlar kısmına gelin
  • Gizlilik > Hikaye yerine girin
  • Hikayeyi Gizle yazısının yanında bulunan kişi sayısına tıklayın
  • Hikayenizi gizlemek istediğiniz kişileri seçin

Yukarıdaki basit adımlar ile İnstagram Hikaye Gizleme işlemini yapmış olacaksınız. Böylelikle artık paylaştığınız hikayeleri görmesini istemediğiniz kişiler göremeyecek.

İnstagram Hikaye Gizleme Anlaşılır mı?

İnstagram Hikaye Gizleme Anlaşılır mı? sorusu çok fazla sorulduğu için bu konuyu kısaca açıklayacağız. İnstagram Hikaye Gizleme işleminden sonra görmesini istemediğiniz kişiler hikayelerinizi göremezler. Yani anlaşılmaz.

Fakat hikayelerinizi görmeyen kişisel başka hesaplardan veya sizin yaptığınız davranışlardan dolayı anlayabilir. Fakat hikaye kısmını hiç bir zaman göremeyecekleri için anlayamazlar.

İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu

İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu sürekli değişebilen hatalardan meydana geldiği için genel bir şekilde açıklanamaz fakat hesabınızda paylaştığınız hikayeleri görmemesini istediğiniz kişiler varsa yukarıda anlattığımız şekilde bu özelliği doğru kullanabilirsiniz.

İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu yaşıyorsanız karşılaştığınız sorunu veya hatayı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Sizin için bir çözüm yolu buluruz.

İnstagram Hikaye Gizleme Açma

İnstagram Hikaye Gizleme Açma olayını sizlere yukarıda maddeler halinde anlattık, oradaki maddeleri eksiksiz ve doğru uyguladığınız takdirde özelliği kullanabilirsiniz. İnstagram Hikaye Gizleme Açma konusunda sorun yaşıyorsanız veya bunu yapamıyorsanız size daha farklı yollarla tekrar anlatabiliriz.

İnstagram Hikaye Gizleme Kaldırma

İnstagram Hikaye Gizleme Kaldırma işlemi için yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıda anlattığımız maddeleri takip ederek hikayenizi gizlediğiniz hesaplarda tekrar açabilirsiniz.

  • İnstagram uygulamasına girin
  • Ayarlar kısmına gelin
  • Gizlilik > Hikaye yerine girin
  • Hikayeyi Gizle yazısının yanında bulunan kişi sayısına tıklayın
  • Hikayenizi tekrar göstermek istediğiniz hesapları listeden kaldırın.

İnstagram Hikaye Gizleme Olmuyor

İnstagram Hikaye Gizleme Olmuyor diye sorunu anlatmaya çalışanlar bu özelliği yanlış kullanmaları ile karşılaştıkları bir hatadır. Olmuyor diye bir şey yok. Eğer sistemsel hatalardan dolayı olmuyorsa gelecek güncellemeleri beklemeniz gerekiyor fakat şuanda herhangi bir sıkıntı olmadığı için yapabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın