İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu

 İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu
Okunuyor İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu

İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu ile karşılaşanlar için hazırlanmıştır. Sorununuzu ortadan kaldırmak için çözüm yöntemlerini sizlere buradan anlatıyoruz. İnstagram inanılmaz kullanıcı sayısı ile büyük sosyal medya organlarından birisidir.

Bu kadar büyük bir kullanıcı havuzunda insanlar kendi paylaşımlarını arkadaşı olmayan insanlardan gizleyebilme özelliğine sahipler. Bugün konuşacağımız konu ise attığınız hikayelerin kendi spesifik arkadaş listenizdeki kişilerden bile gizleyebilme özelliği. 

İnstagram da Hikaye Gizleme

İnstagram da Hikaye Gizleme
İnstagram da Hikaye Gizleme

İnstagram da hikaye gizleyebilmek için paylaşacağımız hikayeyi hazırlamadan önce sol üstte bulunan çarka tıklamalıyız. Tıkladıktan sonra en tepede “Hikayeyi Gizle:” bölümünü görürsünüz. Bu bölümden hikayelerinizi gizlemek istediğiniz kişileri seçip işleminizi tamamlayabilirsiniz. Artık o kişiler siz hikaye paylaştığınızda görmez. 

Ne yazık ki hikayenizi herkesten gizlemek istiyorsanız herkesi tek tek seçmek zorundasınız. İnstagram anlık olarak tek seferde toplu seçim yaptırmıyor. 

Hikaye Gizleme Sorunu

Hikaye Gizleme Sorunu; Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız. Kullandığınız instagram sürümünü güncellemeniz gerekir. Bunun için android kullanıcısıysanız Google Play Store aracılığı ile, İphone kullanıcısıysanız App Store aracılığı ile yapabilirsiniz. Hala sorun yaşıyorsanız. Google ile instagram destek diye aratarak. Gerekli yardımlara erişebilirsiniz. 

Hikaye Gizleme Sorunu
Hikaye Gizleme Sorunu

İnstagram Hikaye Gizleme Sorunu hala devam ediyorsa yorum olarak bildirin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın