• Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor – 2023 Haziran

İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor – 2023 Haziran

 İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor – 2023 Haziran
Okunuyor İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor – 2023 Haziran

İnstagram Hikaye yani Story özelliğiyle bir şeyler paylaşmak isteyenler atılmıyor şikayetlerinde bulunuyorlar. Ayrıca hikayeleri görmek isteyenler yüklenmiyor veya açılmıyor gibi şikayetlerini de arttırmaya başladı. 2023 Haziran ayı içerisinde İnstagram platformunda yaşanan sorunların arasında kullanıcıların canını en çok sıkan durumların başında Story özelliğinde yaşanan bu aksaklık durumları yer almaktadır.

Her ne kadar popüler bir uygulama olsa da, son günlerde arka arkaya gelen güncellemeler sonrasında böylesine bir sunucu problemlerinin yaşanabileceği de ön görülebiliyordu. Herhangi bir şekilde İnstagram Hikaye, Story özelliğine fotoğraf atılmıyor veya bu hikayeleri görmek istediğimde açılmıyor, yüklenmiyor şeklinde şikayetlerde bulunuyorlar.

İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor

Instagram, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan popüler bir sosyal medya platformudur. Ancak, son zamanlarda birçok kullanıcı Instagram hikaye özelliğinde sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlar arasında, hikayelerin paylaşılamaması ve görüntülenememesi gibi durumlar yer almaktadır.

Instagram hikaye özelliğinde yaşanan aksaklıklar, sunucularda yaşanan sorunlar, uygulama güncellemeleri, internet bağlantısının yavaş veya kesintili olması, cihazlarda depolama alanı veya bellek sorunları gibi farklı faktörlerden kaynaklanabilir.

İnstagram Hikaye "Story" Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor - 2023 Haziran
İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor – 2023 Haziran

Hikayelerin paylaşılamaması sorununu çözmek için öncelikle internet bağlantınızın stabil olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca, cihazınızda yeterli depolama alanı ve bellek olduğundan emin olmanız ve uygulamanızı güncelleyip yeniden başlatmanız önerilir.

Hikayelerin görüntülenememesi sorununu çözmek için ise, öncelikle internet bağlantınızın stabil olup olmadığını kontrol etmeniz, cihazınızda yeterli depolama alanı ve bellek olduğundan emin olmanız, uygulamanızı güncelleyip yeniden başlatmanız ve hesabınızda bir sorun olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir.

NEDEN BÖYLE BİR HATA VAR?

Instagram, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan popüler bir sosyal medya platformudur. Ancak, son günlerde platformda gelen güncellemeler sonrasında kullanıcılar hikaye özelliğinde sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlar arasında, hikayelere fotoğraf atılamaması ve hikayelerin açılmaması veya yüklenmemesi gibi durumlar yer almaktadır.

İnstagram Hikaye "Story" Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor - 2023 Haziran
İnstagram Hikaye “Story” Atılmıyor, Yüklenmiyor ve Açılmıyor – 2023 Haziran

Instagram hikaye özelliğinde yaşanan bu aksaklıklar, platformun sunucularında yaşanan sorunlar, uygulama güncellemeleri, internet bağlantısının yavaş veya kesintili olması, cihazlarda depolama alanı veya bellek sorunları gibi farklı faktörlerden kaynaklanabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL