İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası (2022)

 İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası (2022)
Okunuyor İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası (2022)

İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası araması bu sıralar çok yapılmaya başlandı. Bizde bu konu ile ilgili bir makale oluşturma ihtiyacı hissettik. İnstagram dağılmış sunucu yapısı ile çalışan bir platformdur. Hem web sitesi hem de uygulaması bu mantık ile çalışır. Bu yüzden uygulama bir bölgede bozukken başka bir bölgede sağlam bir şekilde çalışıyor olabilir. İsterseniz İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası soru üzerine neler yapılabilir? Bunlara bakalım.

İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası

İnstagram Hikaye Paylaşamıyorum Hata Veriyor,
İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası

Bunun birçok sebebi olabilir. İnstagram dağınık sunucu yapısı ile çalışır. Bu sayede uygulama içi gecikme elde etmezsiniz. Bunun sebebi büyük ihtimalle sadece ülkemize öze İnstagram sunucusu olabilir. İnstagram bir şehir, ülke veya kıtada çalışmaz hale geldiğinde bir diğerinde hala aktif ve çalışıyor olabilir. Bunun sebebi dağınık sunucu yapısıdır. Harika bir güvenlik önlemidir. Bu sayede sıkıntı anında İnstagram’ın hisseleri daha yavaş düşer ve sıkıntıyı çözmek için daha çok zamanları olur.

İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası İPhone İOS Çözümü

İlk olarak İnstagram web ile hikaye paylaşmayı denemenizi tavsiye ediyorum. İnstagram web ile aynı internete bağlıyken bu sorunu çözebildiyseniz eğer o zaman sorun mobil cihazınızdaki uygulama dosyalarından bile kaynaklanıyor olabilir. Her türlü durumda ben sizden modem fişinizi çekip bir dakika sonra tekrar takmanızı tavsiye ederim. Bu modemdeki önbelleği temizler.

İnstagram Hikaye Paylaşamıyorum İPhone İOS Çözümü
İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası İPhone İOS Çözümü

Bu işlemin benzerini telefonda da denemelisiniz. Yani sizden İPhone telefonunuzu kapatıp açmanızı istiyorum. Bu iki işlemin ardından hala sıkıntı var ise o zaman İnstagram uygulamasını silip tekrar yükleyiniz. Bu durumda artık İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası sıkıntısı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası Android Çözümü

Sizden yapmanızı istediğim ilk şey İnstagram web ile de hikaye paylaşmayı denemeniz olacaktır. İnstagram web ile aynı internete bağlantısına sahipken bu sorunu çözebildiyseniz, o zaman sorun mobil cihazınızda yüklü olan uygulama dosyalarından bile kaynaklanıyor olma ihtimaline sahiptir. Sonuç ne olursa olsun ben sizden modem fişinizi çekip bir dakika sonrasında tekrar geri takmanızı istiyorum.

İnstagram Hikaye Paylaşamıyorum Android Çözümü
İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası Android Çözümü

Bu modemdeki önbelleği temizler. Bu işlemin benzerini Android telefonda da denemelisiniz. Yani sizden telefonunuzu kapatıp sonrasında geri açmanızı istiyorum. Bu iki işlemden sonra hala sıkıntı var ise o zaman İnstagram uygulamasını silip tekrar yüklemelisiniz. Bu durumda artık İnstagram Hikayeleri Başa Sarıyor Hatası sıkıntısı yaşamazsınız. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın