e
sv

İnstagram Hikayeleri Duraklatma Özelliği

1745 Okunma — 14 Ocak 2020 12:25
İnstagram Hikayeleri Duraklatma Özelliği
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Hikayeleri Duraklatma Özelliği test aşamasına sokuldu bu özellik ne işe yarayacak ve nasıl kullanılacağı hakkındaki detaylı bilgileri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Ülkemizde en çok vakit geçirilen sosyal medya uygulaması olan İnstagram üzerinde kullanıcıların paylaştıkları hikayeleri ana sayfanın en üst kısmında daireler içerisinde görerek izleyebiliyorduk.

İnstagram uygulamasının kendi kategorisinde lider olabilmesinin sebebi sürekli kendini geliştiriyor ve kullanıcıların en çok yararlanabileceği tarzı en basit şekilde aktarmaya çalışmasından kaynaklı. Canımız sıkıldığında veya öyle dolanmak istediğimizde İnstagram üzerinden paylaşılan hikayeleri izliyoruz ve ilgimizi çeken bir paylaşım gördüğümüz zaman üzerinde durabilmek için basılı tutmamız gerekiyor.

Hikayeleri durduramamak kullanıcıların canını sıkıyor, her ne kadar zamanla alışmış gibi görünsek’de bu haberi okuyunca sizinde başınıza geldiğini ve can sıkıcı bir durum olduğunu hatırlamışsınızdır.

İnstagram Hikayeleri Durdurma Özelliği

İnstagram Hikayeleri Durdurma Özelliği
İnstagram Hikayeleri Durdurma Özelliği

İnstagram Hikayeleri Durdurma Özelliği şuanda aktif olarak mevcut fakat bunu yapabilmek için mevcut hikayenin üzerine basılı durmamız gerekiyor. Yeni güncellemeyle birlikte hikayeleri tek dokunuş yardımıyla durdurabilecek ve sonra ilerleteceğiz.

İnstagram hikaye durdurma özelliği henüz test aşamasında olduğu için tam olarak nasıl çalışacağı ve ne zaman geleceği hakkında iddialarda bulunmak kullanıcıları kandırmak olacaktır. Gelişmeleri güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

İnstagram hikayeleri durdurma özelliği hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorulara hızlı yanıtlar verilecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram Hikayeleri Duraklatma Özelliği