İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor 2021

İnstagram kendi kendine takip ediyor, olayı aslında çok uzun süredir insanların başına geliyor. Bu konu zamanında benimde başıma geldi ve neden böyle bir şey gerçekleştiğini sonradan anladım. Bu konu ile ilgili çok fazla arama yapılıyordu ve bizler editör olarak okurlarımıza cevabı vermek istedik. İnstagram kendi kendine takip ediyor. Konusunun ayrıntılarına makaleden erişebilirsiniz.

İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor Neden?

İnstagram kendi kendine takip ediyor, sorunu aslında bir sorun değil. Bunun sebebi zamanında benimde yaptığım komik bir hatadan kaynaklanıyor. Keşfet veya reel içerisinde gezerken ve videolara bakarken aşağı kaydırma işlemi sırasında kullanıcı isminin yanındaki Takip Et butonuna tıklanıyor. Buda anasayfaya döndüğümüzde Takip Etmediğimiz sayfaların gözükmesine sebep oluyor.

İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor
İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor

Sizin sorununuz bundan daha ciddi ise ve durmadan siz hesabınızı kullanmadan birilerini takip ediyorsanız, o zamanda ne olduğunu biliyorum. Bunun sebebi ise takipçi kasma, profilime kimler bakıyor veya gizli hesapları gör mantığı ile çalışan bir uygulama indirip şifrenizi vermenizden dolayı kaynaklanıyor. Bu sayede o uygulama sizin yerinize kendi kullanıcılarını takip ediyor. Aynı şeyi de diğer kullanıcılara sizin için yaptırıyor.

Reklam Alanı

İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor Çözümü Nedir?

İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor Çözümü
İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor Çözümü

İnstagram kendi kendine takip ediyor, sorunun ilk paragraftaki çözümü oldukça basit. Keşfette gezerken Takip Et butonuna basmayacaksınız. Diğer soruna gelirsek indirdiğiniz o uygulamada açık olan hesabı silmeye çalışın ve İnstagram şifrelerinizi değiştirin ve becerebilirseniz. İnstagram’a e-posta atıp e-posta adresinizi değiştirmek istediğinizi söyleyin.

İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor Virüs Kapmış Olabilir mi?

Bu çözümler işe yaramaz ise kendi eliniz ile indirdiğiniz bu uygulamalar virüs gibidir. Kurtulmanız çok sıkıntılı, durmadan birilerini takip etmeye devam edebilir. Size kafa rahatlatıcı başka bir çözüm vereyim. O İnstagram hesabını silin ve yeni bir e-posta ile temiz bir İnstagram hesabı alın.

Reklam Alanı
1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.