İnstagram Keşfet Bozuldu

İnstagram Keşfet Bozuldu sorunuyla karşılaşanlar için 2021 yılına özel inceleme hazırladık. Kişiler ve keşfet boş gözüküyor hatası son zamanlarda sık karşılaşılıyor. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamasından bir tanesi olan İnstagram, en büyük özelliğinde sorunlar yaşanıyor. İnstagram Keşfet Bozuldu problemi karşılaştığı kullanıcıların oldukça canını sıkıyor. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

İnstagram Keşfet Bozuldu (2021)

İnstagram uygulamasına giren kullanıcılar keşfet özelliğine girdikleri zaman bir boşlukla karşılaşıyorlar. Genellikle bu sorunun İnternet odaklı olduğu düşünülse de uygulamanın ana sayfasında hiç bir sorun olmaması kullanıcıların İnstagram Keşfet Bozuldu sorunu yaşadıklarını anlamalarını sağlıyor.

İnstagram Keşfet Yok
İnstagram Keşfet Bozuldu

İnstagram da yaşanan geçici bir sorun nedeniyle bazı kullanıcılarda keşfet gözükmüyor. Kısa sürede bu sorun ortadan kalkacaktır.

Reklam Alanı

İnstagram Keşfet Bozuldu sorununuz devam ediyorsa bize bildirin.

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. 6 Eylül 2012’de Instagram ile Facebook arasındaki anlaşma, 300 milyon dolarlık nakit satın alma fiyatı ve 23 milyon hisse senedi ile resmen kapandı.

Facebook’a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın Eylül 2017 itibarıyla 800 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. 20 Haziran 2018’de San Francisco’da düzenlenen etkinlikte Instagram’ın 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştığı açıklandı ve yeni nesil televizyon IGTV tanıtıldı.

Reklam Alanı

İnstagram Keşfet Nedir?

İnstagram Keşfet Nedir?
İnstagram Keşfet Nedir?

İnstagram keşfet belli bir algoritma ile çalışır. İlgi duyduğunuz, daha önce arattığınız hesaplara benzer gönderiler görürsünüz. Bu yüzden ‘Keşfetimde seksi kadınlar var.’ veyahut ‘Keşfetimde hep kaslı erkekler var ’ diyorsanız; bu sizin daha önce benzer hesaplara giriş yaptığınızı gösteriyor.

Yani suçu İnstagram’a yıkmayın 🙂
Mesela siz bugün İnstagram’ da omlet tarifine baktıysanız; birazdan keşfetinizi yenileyince omlet veya başka yemeklerin tariflerini göreceksiniz.

Peki Bu Keşfet Nasıl Temizlenecek?

Öncelikle Keşfet Temizleme işlemini İnstagram’ın kendi ayarlarından yapmak imkansız, boşuna denemeyin. Şimdi sayacağımız adımları uygulayarak temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Android Telefonda

Peki Bu Keşfet Nasıl Temizlenecek?
Peki Bu Keşfet Nasıl Temizlenecek?

İnstagram Keşfet Temizleme Nasıl Yapılır?

  • İnstagram hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın.
  • Telefonunuzun ayarlar kısmına girin.
  • Uygulamalar seçeneğini tıklayın.
  • İnstagrama tıklayın.-Verileri temizle butonuna basın.
  • Ve İnstagramınız anadan doğma gibi tertemiz..

5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.