İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt için tüm merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz. Sizde kime benzediğinizi öğrenmek istiyorsanız içeri gelin. İnstagram çok fazla hikaye efekt’i ile öne çıkan bir platform. Sonuçta insanlar kendi efektlerini yapabiliyor. İnstagram hikaye özelliğini bünyesine kattıktan sonra öncelikle kendileri bazı efektler eklediler. Sonrasında insanlar efekt yapmaya başladı ve efekt meselesi meşhur ve karmaşık bir hal almaya başladı. İsterseniz İnstagram efektlere beraber bakalım.

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt Nedir?

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt
İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt, Öncelikle efekler’in bu kadar uzun bir ismi yoktur. Büyük ihtimal ile efektin adı kime benziyorsun gibi bir şeydir. Bu tarz bir efekt bazı ünlü kişiliklerin isimlerini veri bankasında tutar. Sonrasında siz kayıt yapmaya başladığınız an isimler döner ve en son biri durur.

Bu durdurma o kişi size benzediği için değildir. Efekt tamamen rastgele bir isim seçer ve size gösterir. Gerçekten size benzeyen bir isim seçmesi için sizin suratınızı çok üst düzeyde 3 boyutlu hesaplamalı ve veri arşivindeki ünlülerin resimleri ile kıyaslamalıdır. Bu oldukça üstün bir algoritmadır. Kısaca zaten bu İnstagram efekt’i ile olacak bir iş değildir.

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt Nasıl Kullanılır?

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt Nasıl Kullanılır?
İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt Nasıl Kullanılır?

İnstagram efekt’i kullanmak ve yeni efekt eklemek çok kolaydır. İlk olarak İnstagram uygulamasını açınız. Sonrasında yeni hikaye eklemeye kalkınız. Alt kısımda efektler gözükmelidir. En sağ tarafa kadar gidiniz. Orada hikaye arşivi vardır. Oradan ara kısmına kime benziyorsun yazıp bu isimli efektleri inceleyebilir ve hikaye ekle kısmındaki sizde gözüken hikayelerin yanına ekleyebilirsiniz.

İnstagram Kime Benzediğini Gösteren Efekt Harici Neler Yapabilirsiniz?

İnstagram hikaye marketi sayesinde birçok hikaye efektine erişim sağlayabilirsiniz. Vampir suratından tutunda editör filtresine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Tabi geri kalanı beğenip beğenmemekte bitiyor. Asla size konulan sınırlarda durmayın dostlarım. Hayal gücünüzü kullanın gerekirse kendiniz efekt yapın. Bu özgün olma ruhunuzu tetikler.

119
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.