İnstagram Küçük Destek Rehberi

 İnstagram Küçük Destek Rehberi
Okunuyor İnstagram Küçük Destek Rehberi

İnstagram Küçük Destek Özelliği Ne? sorusu soranlar için nasıl yapılır? gibi tüm ayrıntıları haberimizde yer veriyoruz. Ne demek olduğunu öğreneceksiniz. Dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen mobil sosyal medya uygulaması İnstagram her geçen gün yepyeni özellikler eklemeye devam ediyor. İnstagram profilinizin ana sayfasında hikayeler kısmının başında görülen Küçük Destek adındaki kısmı gören herkes ne olduğunu merak etmeye başladı.

Korona virüsü nedeniyle çoğu işletme kapandı ve açık olanlarda eskisi gibi iş yapamıyor. İnstagram kullanıcılarının’da halktan insanlar olduğu için küçük destek adını koydukları bir özellik eklemek istemişler. Merak edenler için İnstagram Küçük Destek ile ilgili haberin detayları devam ediyor.

İnstagram Küçük Destek

İnstagram Küçük Destek uygulamaya yeni eklenen bir özellik. Korona virüsünden etkilenen işletmelere küçükte olsa destek olmak amacıyla İnstagram’ın bir yararı olabileceğini düşünerek geliştirdiği bir özellik.

İnstagram Küçük Destek
İnstagram Küçük Destek

İnstagram uygulaması “Küçük Destek” isimli hikaye özelliği hakkındaki sorulan soruları aşağıda cevaplıyoruz. Aynı zamanda gelecek güncellemeler ile tüm süreci son dakika haberi olarak takip edebilirsiniz.

İnstagram Küçük Destek Özelliği

İnstagram Küçük Destek Özelliği geliştirilmeye devam edecek bir özellik. Şuanda uygulamada herkesin ana sayfasının üst kısmındaki hikayeler bölümünün başında yer alıyor. Gelecek olan güncellemeler ile birlikte gelişmeye devam edecek.

İnstagram Küçük Destek Nasıl Yapılır?

İnstagram Küçük Destek Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı aslında çok basit. Hikaye paylaşma özelliğini kullanarak paylaşmak istediğiniz görseli veya videoyu seçin, sonrasında etiket olarak “Küçük Destek” seçilip yardım edilmek istenilen işletmeyi ekleyin. Hikayeyi paylaştıktan sonra Küçük Destek kısmında görülecektir.

İnstagram Küçük Destek Ne Demek?

İnstagram Küçük Destek Ne Demek? bilmeyenler için kısaca anlatalım. Korona virüsünden dolayı çoğu işletme iş yapamaz duruma geldi. Böyle etkilenen küçük işletmelere destek olmak amacıyla İnstagram uygulamasının hikaye özelliğini kullanıp onlara ücretsiz reklam yapabilirsiniz. Küçük Destek kısmındaki işletmelerden alışveriş yapabilir ve evlerine ekmek götürmelerine yardımcı olabilirsiniz.

İnstagram Küçük Destek Nasıl Kapatılır?

İnstagram Küçük Destek Nasıl Kapatılır? ana sayfasında görmekten rahatsız olanlar ve görmek istemeyenlerin sorduğu soru. Özellik yeni eklendiği için kapatma ile ilgili bir buton henüz koyulmadı. Fakat özellik geliştirildiğinden dolayı bir sonraki güncellemeler’de rahatlıkla kapatabileceksiniz.

İnstagram Küçük Destek hakkında sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda fikir ve düşüncelerinizi’de duymak istiyoruz. Gelişmeler güncel olarak buradan haber yapılmaya devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın