İnstagram Mesaj Silme Hatası [2020]

İnstagram Mesaj Silme Hatası ile karşılaşan kullanıcılar için 2020 yılında işe yarar yöntemi anlatıyoruz. Anlattığımız çözüm yöntemleri ile sorundan kurtulun. İnstagram en popüler sosyal medya uygulamalarından biri. İnstagram sayesinde istediğiniz zaman istediğimiz kişiye mesaj atabiliyoruz.

Bazen yolladığımız bu mesajlardan pişman olup yollamaktan vaz geçmek istiyoruz. Bunun içinse İnstagram’ı kendi özelliği olan mesaj gönderimini iptal et seçeneğini kullanıyoruz. Ancak İnstagram’da mesaj silme hatası ile karşı karşıyayız. İnstagram Mesaj Silme Hatası gibi önceden de yaşanan bu durumu 2020 sürümü için çözmek istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.,

İnstagram Mesaj Silme Hatası

İnstagram Mesaj Silme Hatası
İnstagram Mesaj Silme Hatası

İnstagram Mesaj Silme Hatası, uygulama içerisinde bir başkasının size yazdığı mesajı, sizin bir başkasına yazdığınız mesajı veya bir mesaj topluluğunun silinememesidir. Eğer yazdığınız mesajları silmek istiyorsanız aşağıda anlattığımız yöntemleri deneyebilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazın, bizde cevaplayalım.

Reklam Alanı

İnstagram’da Mesaj Görmeyi Nasıl İptal Ederim?

Yolladığımız bir mesajı karşı taraf görmeden iptal etmek mümkün müdür? Diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya mesaj gönderdikten sonra pişman olduğunuz durumlarda tıpkı WhatsApp gibi İnstagram üzerinden de mesaj gönderimini iptal edebiliyorsunuz. Üstelik iz bırakmadan.

WhatsApp üzerinden mesaj gönderimini iptal edince karşı tarafta görünen ‘Bu mesaj silindi’ yazısının aksine İnstagram üzerinde mesaj gönderimini iptal edince karşı taraf bunu görmüyor. İnstagram üzerinden mesajı göndermeyi iptal etmek için şu adımları izleyin.

İnstagram'da Mesaj Görmeyi Nasıl İptal Ederim?
İnstagram’da Mesaj Görmeyi Nasıl İptal Ederim?
  1. ‌ İnstagram uygulamasını açın.
  2. ‌ Sağ üstteki direct yani mesajlar bölümüne gidin.
  3. ‌ Mesajı silmek istediğiniz konuşmaya tıklayın.
  4. ‌ Ardından silmek istediğiniz mesaja basılı tutun.
  5. ‌ Mesaj gönderimini iptal et seçeneğini tıklayın.

İnstagram Mesaj Silinmiyor:

Öncelikle adımları doğru istediğinizden emin olun. Ve bir süre sonra tekrar deneyin. Bu adımları izledim ama yine de mesaj gönderimini iptal edemiyorum diyorsanız bunları yapabilirsiniz.

Reklam Alanı
  • İnstagram uygulamasını kapatıp tekrar açın.
  • ‌Telefonunuzu yeniden başlatın.
  • İnstagram hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girin.
  • İnstagram uygulamasını silip tekrar yükleyin.
İnstagram Mesaj Silinmiyor:
İnstagram Mesaj Silinmiyor:

Bu uygulamaların herhangi birini yapınca sorun düzelecektir. Aksi halde problem sizinle alakalı değil İnstagram’ın alt yapısında olan bir bozukluktur. Bu da kısa sürede çözülecektir. İnstagram Mesaj Silme Hatası ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.