e
sv

İnstagram Mesajlar (DM) Açılmıyor 2021

1833 Okunma — 24 Mart 2021 15:39
İnstagram Mesajlar (DM) Açılmıyor 2022
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Mesajlar (DM) Açılmıyor ve gönderilmiyor gibi sorunlar yaşayanlar için 2021 yılında güncel çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Yaşadığınız sorunları böylelikle çözebilecek ve sorunsuz deneyiminize devam edebileceksiniz. Eğer karşılaştığınız hata ve problemlerle ilgili bilgileri aşağıda bulamadıysanız yorum olarak bize bildirin. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram son zamanlarda kullanıcılarının mesajlarını göndermiyor ve gelen mesajlar da açılmıyor şikayetlerine sebep oluyor. Bizde sizlerin bu gibi problemlerden kurtulmak için görünen ve yaşanabilecek sorunlarla ilgili güncel çözümleri anlatıyoruz.

İnstagram Mesajlar Açılmıyor (Giremiyorum) (2021)

İnstagram Mesajlar Açılmıyor problemleriyle karşılaşan kullanıcılar önerdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulayabilirler. Bu sayede 2021 yılı boyunca karşılaştığınız bu hata türünün çözümünü uygulamış ve sorundan tamamen kurtulmuş olursunuz. Fotoğraf paylaşma ve kullanıcılar arasında mesajlaşmayı sağlayan bir uygulamada “İnstagram Mesajlara Giremiyorum” gibi bir hatanın olması uygulamanın en önemli özelliğinin başarısız olduğunu gösterir. Fakat bu uygulama rakipleri arasındaki farkı çok açtığı için, bu gibi hatalar kullanıcılar için bir vazgeçiş olmaktan çıkıyor.

İnstagram Mesajlar Açılmıyor (Giremiyorum) (2021)
İnstagram Mesajlar Açılmıyor (Giremiyorum) (2021)

İnstagram uygulamasında mesajlaşma penceresinin açılmaması uygulamadan kaynaklı bir sorundur. Sizlere İnternetinizi kontrol edin veya şu işlemleri yapın diye gereksiz yere oyalamak istemiyoruz. Tabi ki kullanıcı kaynaklı da bir sorun olabilir fakat genellikle kullanıcılar böyle bir hatayla karşılaştıklarında çözümünü bulmakta zorlanıyorlarsa o zaman uygulamaya bakmak gerekiyor. Suçu kendinizde aramanıza gerek yok. 2021 yılında karşılaştığınız ve şikayetçi olduğunuz İnstagram Mesajlar Açılmıyor problemleri sizden kaynaklanmamaktadır. Bu yüzden çözümünü de siz yapamazsınız. Tek yapmanız gereken sorunun giderilmesini beklemek olacak.

Instagram Nedir?

    
Instagram, 2010 yılının ekim ayında sadece IOS işlemcili cihazlar için ücretsiz kullanıma sunulan daha sonra 2012 yılında Android cihazlar için de kullanımasunulan, fotoğraf ve video paylaşımına yarayan bir uygulamadır.

2010 yılında piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar arasında popülerlik kazanarak sıkça kullanılmaya başlandı. Bir yılda kullananların sayısı 10 milyonu buldu. 2017 yılında yapılan araştırmalara göre 700 milyona yakın kullanıcı Instagram kullanmaya başlamıştır.

Instagram kullanıcılarına çeşitli efektler ile fotoğraf ve bir dakikalık video yükleme imkanı tanır. Paylaşılan görsele veya videoya isteğe bağlı konum paylaşabilirler.

Paylaşımlarına eklediği hashtag (etiket) ile aynı etiket altında birleşen birçok gönderiye kendi gönderisini dahil edebilir, böylece hesabını birçok kişiye tanıtabilir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram Mesajlar (DM) Açılmıyor 2021