e
sv

İnstagram Müzik Özelliği Nasıl Kullanılır?

1088 Okunma — 05 Temmuz 2020 12:32
İnstagram Müzik Özelliği
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Müzik Özelliği hakkında bilmeniz gereken her bilgiyi paylaşıyoruz. Aynı zamanda özelliği nasıl kullanabileceğinizi de buradan öğreneceksiniz. Dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulaması İnstagram sürekli olarak kendisini geliştirmeyi başarıyor. Yaptığı kendine has özelliklerle beğeni toplayan uygulama bu beğenilen özelliklerini’de sürekli olarak geliştiriyor.

Kullanıcıların isteklerini ve neleri beğenip beğenmeyeceklerini iyi tespit eden geliştiriciler her güncellemesinde kullanıcılarını mutlu ediyor. İnstagram Müzik Özelliği gelmesiyle birlikte çoğu kullanıcı bu özelliğin nasıl kullanıldığını araştırmaya başladı. Bizde sizlerin sık sorduğu soruları yanıtlıyor ve konu hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri burada veriyoruz.

İnstagram Müzik Özelliği Nedir?

İnstagram Müzik Özelliği, kullanıcıların sevdiği ve hoşlarına giden şarkıları hikaye özelliğiyle paylaşmalarını sağlar. Aynı zamanda hikayede paylaştığınız görseller, fotoğraflar ve yazıların yanına’da müzik özelliğini kullanarak sevdiğiniz şarkıları koyabilirsiniz.

İnstagram Müzik Özelliği
İnstagram Müzik Özelliği

Bu özelliğe dahil 40 milyondan fazla müzik bulunuyor. Aradığınız bir şarkı çok nadir değilse hikayenizde paylaşmanız için bulabilirsiniz. Aynı zamanda İnstagram Müzik Özelliği paylaşırken şarkı sözlerini’de paylaşabiliyorsunuz. Bu özellik hikaye özelliğinin içerisinde geliştirilmiştir. Ve özelliği geliştirmeye devam ediyorlar.

İnstagram Müzik Özelliği Nasıl Yapılır?

İnstagram Müzik Özelliği, yukarıda anlattığımız şeylere sahiptir. Eğer ne işe yaradığını bilmiyorsanız yukarıdaki Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz. Müzik Özelliğini kullanmak için aşağıdaki maddeleri yerine getirin.

 • İnstagram Uygulamasına Giriş Yapın,
 • Hikaye Ekleme Kısmına Gelin ve Hikayede Paylaşmak İstediğiniz Görseli Seçin,
 • Ekranı yukarı Doğru Kaydırın,
 • Karşınıza Gelen Özellikler Arasında Müzik Yazısını Seçin,
 • Müzik Yazısına Tıklayın ve Koymak İstediğiniz Müziği Seçin
 • Hikayeyi Paylaşabilirsiniz.
İnstagram Müzik Özelliği
İnstagram Müzik Özelliği

Yukarıdaki adımlara takip ederek İnstagram Müzik Özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnstagram Hikayede Paylaşılan Müzik Özelliğinde Şarkı Sözlerini Eklemek

İnstagram hikayenizde paylaştığınız müzik özelliği sayesinde aynı zamanda şarkı sözlerini’de ekleyebilirsiniz. Tabi’ki bunun için yapmanız ve dikkat etmeniz gereken şeyler var. Yukarıda anlattığımız şekilde İnstagram müzik özelliği kullanılarak eklenen tüm müziklerde şarkı sözleri olduğu taktirde onuda ekstra olarak ekleyebiliyorsunuz. Eğer şarkı sözünü eklemek istediğiniz müzikte sözler yer almıyorsa onun şarkı sözlerini ekleyemezsiniz.

İnstagram Üzgünüz Bir Sorun Oluştu

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu olarak alınan hata mesajının 2020’yılına özel güncel çözümünü anlatıyoruz. Sorundan tamamen kurtul. Sürekli olarak kendisini geliştiren İnstagram uygulaması her güncellemeden sonra yeni hata türlerini’de beraberinde getiriyor. Bir’de uzun yıllardır çözülemeyen ve çeşitli sebeplerle ortaya çıkan Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu gibi hatalar bulunuyor.

Kullanıcıların yaşadıkları hataları göz önüne alarak çözümü bulunamamış sorunları sizler için araştırıyoruz. Bugüne kadar 50’den fazla hatanın güncel çözüm yöntemlerini sizlerle paylaştık. Ve her zaman dediğimiz gibi yaşadığınız ve çözümünü bulamadığınız hataları, sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Son günlerde İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu ile ilgili şikayetlerin artması üzerine bu konuyu’da araştırmak istedik.

Lili İnstagram Uygulaması İndir (APK)

Lili İnstagram Uygulaması kullanmak isteyenler için APK ve İndir bağlantılarını sunuyoruz. Bilmeyenler için uygulamayı anlattık göz gezdirip öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda reklamlarını sık sık gördüğümüz İnstagram gizli profili görmeyi sağlayan uygulamaların en popüleri. Daha önce Postegro ismiyle ün salan uygulama uygulama mağazasından kaldırıldıktan sonra Lili ismiyle yeniden uygulama mağazalarındaki yerini aldı.

Lili İnstagram APK dosyaları ile uygulama kaldırılsa’dahi kullanabilmeniz için tercih edilebilir. Bu tür indir işlemleriyle uygulamaları cihazlarınızda saklayabilirsiniz. Uygulama mağazası üzerinde bu tarzda hak ihlali yapan uygulamalar kaldırılıyor. Lili isimli uygulama’da yakında kaldırılacağını düşünüyoruz.

İnstagram Müzik Özelliği ile ilgili 2020 yılına ait güncel bilgiler eklenmeye devam edilecek. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İnstagram Müzik Özelliği Nasıl Kullanılır?