İnstagram Notlara Müzik “Şarkı” Ekleme Linki – 2023

 İnstagram Notlara Müzik “Şarkı” Ekleme Linki – 2023
Okunuyor İnstagram Notlara Müzik “Şarkı” Ekleme Linki – 2023

İnstagram notlara müzik veya şarkı ekleme işlemlerini nasıl yapacağını bilmeyen kullanıcılar bu durumu araştırıyorlar. 2023 yılı içerisinde nasıl notlar bölümüne şarkı ekleyebileceklerini bilmeyenler için işlemleri anlatıyoruz. Popüler sosyal medya platformu olan İnstagram son günlerde yeni getirdiği özelliklerle ilgili tekrar hakkında soru işareti olan durumlar yaşanmaya başlandı. Son gelen güncellemeler ve yamaların ardından popüler platforma gelen Notlar kısmına Müzik, şarkı ekleme işlemlerini kolay gerçekleştirebilmeniz adına merak edilen sorularınızı cevaplıyoruz.

İnstagram platformuna gelen son güncellemenin ardından gelen yamalarla birlikte Notlar kısmına sadece mesaj değil aynı zamanda artık Müzik, Şarkı eklenebilmeye başlandı. Kullanıcılar nasıl notlara müzik ekleyebileceklerini merak ediyorlar. Bizde sizler için İnstagram notlara müzik nasıl eklenir?, şarkı eklemek için ne yapmalıyım? gibi konuyla ilgili merak edilenleri cevapladık.

Günümüzde genellikle artık popüler olarak aktif kullanılan platformlara herhangi bir değişiklik geldiği zaman onu en etkili şekilde kullanabilmek veya uygulama içerisinde nasıl yapılacağını daha iyi anlamak adına sorular sorulmaktadır. Özelliklerin artması ve çeşitlenmesi ile birlikte notlar bölümüne girenler biraz kurcaladıklarında şarkı ekleme özelliğini nasıl yapacaklarını çözemiyorlar. Artık gelen özelliklerin klasikleşen düz tarzlarda olmaması ve daha farklı yöntemlerle kullanılabiliyor olması da, gelen güncellemelerle birlikte uygulamaya eklenen bu özellikler hakkında bir çok farklı soru işaretini doğurabilmekte.

İnstagram Notlara Müzik “Şarkı” Ekleme Nedir?

İnstagram notlar kısmı olarak bilinen alan, kullanıcılar diğer arkadaşları yani onu takip edenlerin mesajlaşma panelinin üst kısmında hikaye gibi görebilecekleri notları kapsamaktadır. Son gelen güncellemelerle birlikte artık kullanıcılar notlar bölümüne sadece yazılı mesaj değil aynı zamanda sevdikleri bir şarkıyı da ekleyebilecekler.

Notlar özelliğini kullanan kullanıcılar normal bir şekilde mesaj ile not bırakırmış gibi girdiklerinde şarkı, müzik ekleme işlemlerinin nasıl yapılacağına dair herhangi bir seçeneği göremiyorlar. Bu gibi durumlar yaşandığı zaman konuyla ilgili ayrıntılı kafanızı karıştıran bilgilerin güncel cevaplarını burada bulabileceksiniz. Herhangi bir şekilde Notlar alanına eklenebilecek olan şarkılarla ilgili özellik hakkında yenilemeye veya tekrar bir güncelleme olduğunda, bilgileri sizlerle en hızlı şekilde paylaşıyor olacağız.

İnstagram Notlara Müzik "Şarkı" Ekleme Nedir?
İnstagram Notlara Müzik “Şarkı” Ekleme Nedir?

Notlar Kısmına Nasıl Şarkı veya Müzik Eklenir?

İnstagram platformunda notlar kısmına şarkı veya müzik eklemek istiyorsanız geldiği söylenene bu özelliği kullanmak için bir tık acele ediyorsunuzdur. Şuanda sadece bu özellik, İnstagram platformunda geliştirilmekte olan özelliklerin sunulduğu ve denemede olan özellikleri kullanmayı kabul eden kullanıcılarda açıktır. Aşağıdan beta teste katıldıktan sonra uygulamanızı güncellemeniz halinde sizlerde şuanda herkese açık olmayarak paylaşılan bu notlara müzik ekleme özelliklerini kullanabileceksiniz.

İnstagram Beta Teste Katıl (Kullanıcı Nasıl Olunur?)

İnstagram Beta Teste Katıl ile kullandığınız İnstagram hesabınızda test için özellikleri kullanabileceğiniz bir beta aşamasına katılabilmenizi sağlar. Bu sayede İnstagram platformunda herhangi bir yeni özellik geliştirilme aşamasındayken denemeniz için sizin kullanımınıza açılacaktır. Bunlardan bir tanesi de yorumlara gif atma özelliği de örnek olarak verilebilir.

İnstagram Beta Teste Katıl (Kullanıcı Ol)
İnstagram Beta Teste Katıl (Kullanıcı Ol)

Şuanda İnstagram kullanıcıları durumların yorumları olarak gif atamıyorlar. Lakin beta test aşamasına katılan kullanıcılar özelliği bu aşamadayken denemek için gönderilerin yorumlar bölümünden gif olarak yorumlarını yollayabiliyorlar. Bunun gibi daha bir çok ileride gelebilecek özellikleri de kullanıcılara açılmadan test etme fırsatını bu sayede yakalayabileceksiniz.

Yukarıda verilen bağlantı ile doğrudan ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Orada sizi resmi İnstagram hesabının web sayfası karşılayacak be karşınıza bir metin çıkartacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL