İnstagram Palyaço Fotoğrafı Nedir? – İndir

İnstagram Palyaço Fotoğrafı Nedir? – İndir

İnstagram Palyaço Fotoğrafı şuanda gündemde. Paylaşılması yasaklanan fotoğrafları indir ile yükleyebilirsiniz. Neden yasak ve ne anlama geldiğini öğrenin. Son zamanlarda hemen hemen her platformda İnstagram Palyaço Fotoğrafları hakkında içerikler görebilirsiniz. İnstagram uygulamasında profil fotoğrafı yapılamayan Palyaço Fotoğrafı bunu yapabilenlere ödüller veren büyük sayfalarla dolmaya başladı.

İnstagram Palyaço Fotoğrafı

İnstagram Palyaço Fotoğrafı çok gündemde bu konuyla ilgili bilmeniz gereken önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Bu namı değer İnstagram da paylaşılamayan palyaço fotoğrafının gerçek adı ” jonathan galindo” dur. MOMO ve Mavi Balina gibi intihara sürükleyen oyunların popüler olduğu zamanlar da İnstagram tarafından bu fotoğraf yasaklanmıştı. Oyunlarda bulunan  jonathan galindo ismine sahip palyaço sonunda intihar ettirecek tehlikeli görevleri çocuklara yaptırıyordu.

İnstagram Palyaço Fotoğrafı
İnstagram Palyaço Fotoğrafı

Fotoğrafın gerçek sahibi “samuel canini” isimli bir maske tasarımcısı. Tüm bu olup bitenlerin onunla hiç bir ilgisi yok. Onun tasarladığı bu maskeyi ve karakteri kötüye kullanarak intihara sürükleyen oyunlar tasarlayanlar yüzünden adı da kötü anılmaya başlandı. İnstagram Palyaço Fotoğrafının hikayesi böyleydi.

İnstagram Palyaço Fotoğrafı İndir

İnstagram Palyaço Fotoğrafı İndir ile cihazlarınıza sosyal medya uygulamasında paylaşılması yasaklanan fotoğrafı indirebilirsiniz. Eğer olurda bunun nasıl profil fotoğrafı yapabileceğinizi bulduysanız yorumlarda belirtin.

İnstagram Palyaço Fotoğrafı İndir
İnstagram Palyaço Fotoğrafı İndir

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.